SalesHR

Senior Customer Service with French (Proces transition)

  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Dla naszego klienta, szukamy osób z doświadczeniem w obsłudze klienta francuskojęzycznego.
Kluczowym jest, by posiadać doświadczenie w szkoleniu nowych pracowników – bardzo mile widziane przenoszenie procesów z obsługi klienta.

Kraków

Zakres obowiązków

  • Przejmowanie procesów obsługi klienta w języku francuskim (bez wyjazdów zagranicznych, zdalnie)
  • Szkolenie nowych pracowników w obszarze obsługi klienta, zapewniając im niezbędne narzędzia i wiedzę
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, dbając o satysfakcję i lojalność
  • Współpraca z zespołem w celu ciągłego doskonalenia procesów i procedur obsługi klienta
  • Rozwiązywanie skomplikowanych sytuacji i skarg klientów, dbając o ich pozytywne rozwiązanie

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta minimum 3 lata, preferowane w środowisku międzynarodowym SSC/BPO, z przenoszeniem procesów
  • Biegła znajomość języka francuskiego (poziom C1/C2) oraz angielskiego (B2)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne zdolne do przekazywania wiedzy
  • Zdolność do szybkiego uczenia się i adaptacji do zmieniających się warunków pracy
  • Doświadczenie w szkoleniu lub mentorowaniu innych pracowników
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Gotowość do pracy stacjonarnej (centrum Krakowa) standardowe godziny pracy ze świetnym dojazdem

Oferujemy

  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów (podstawa)
  • pakiet korporacyjnych benefitów (multisport, ubezpieczenie etc)
  • bardzo ciekawy projekt prowadzony dla szwajcarskiego klienta od podstaw
  • dużą samodzielność i odpowiedzialne stanowisko, wykraczające poza standardową obsługę klienta
  • szybki proces rekrutacyjny
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)