bp Polska Services Sp. z o.o.

Specjalista Obsługi Klienta na stacje paliw bp w Krakowie

  • Kraków, małopolskie
  • 3 470-3 670 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Sprzedawca

Umowa o pracę

Część etatu

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Stacja Paliw BP

Jeśli lubisz ludzi, jesteś otwarty na nowe doświadczenia, chcesz nauczyć się dobrej organizacji pracy, rozwinąć kompetencje komunikacji, tworzyć super zespół i czuć, że Twoja praca ma sens lub po prostu szukasz trampoliny do przyszłej kariery - zapraszamy Cię do współpracy. Aplikuj! Nasz Zespół Czeka Właśnie na Ciebie.

Specjalista Obsługi Klienta Stacji Paliw bp w Krakowie i Wieliczce

Lokalizacja:

bp Krakowiak - Al. Gen T. Bora Komorowskiego 39, Kraków

bp Rogatka - aleja 29 Listopada 39b, Kraków

bp Huta - ul. Bulwarowa 1, Kraków

bp Rękawka - Pasternik 66, Kraków

bp Adaś - Opolska 60, Kraków

bp Sezam ul. Malborska 1,Kraków

bp Solanka ul. Krakowska 14b, 32-020 Wieliczka

Zakres obowiązków

  • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;
  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;
  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;

Wymagania

  • Nie masz doświadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Bądź dyspozycyjny na 3 zmiany;
  • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem;
  • Bądź gotowy na pracę w energetycznym zespole;
  • Bądź zaangażowany w swoją pracę;
  • Szukamy Osób w różnym wieku;
  • Hołduj takim wartością jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół;

Oferujemy

  • Umowę o pracę do 33 miesięcy (pierwsza na okres próbny);
  • Pracę na 3/4 lub 1/2 etatu
  • Pracę w systemie zmianowym po 8 godzin (6-14,14-22, 22-6);
  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisko pracy;
  • Dodatki za pracę w święta, godziny nocne, za pracę w weekendy;
  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane zawsze 10 danego miesiąca;
  • Przejrzysty program premiowy, premie uznaniowe i nagrody za indywidualne osiągnięcia;
  • Zniżki na paliwo, myjnię i posiłki z oferty gastronomicznej stacji
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Medicover
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych w Medicover Sport
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie współfinansowane przez bp oraz dodatkową ofertę dla współmałżonka, partnera i pełnoletnich dzieci;
  • Dodatkowe świadczenia finansowe - wielkanocne, choinkowe, zapomogi losowe, wczasy pod gruszą, bukiet ubranek dla nowonarodzonego dziecka;
  • Wsparcie psychologa, doradców finansowych oraz coachów – program wsparcia dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny;
  • Program „Poleć Swojaka” – zachęcając znajomych do podjęcia pracy w bp otrzymujesz nagrodę finansową;
  • Ścieżki kariery w ramach struktur bp; #WspieramyRozwójNaKażdymPoziomie #bpKuźniaDoświadczenia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BP Polska Services Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 31-154, ul. Pawia 9. Dane kontaktowe Administratora danych: email: dane@bp.com. Dane osobowe zawarte w kwestionariuszu / zgłoszeniu będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, do którego wysłał/a Pan/i zgłoszenie oraz przyszłych procesów w okresie jednego roku, chyba że wyrazi Pan/i sprzeciw wobec dalszego przetwarzania.

    Pani/a dane osobowe przetwarzane będą na podstawie:

    - przepisów prawa tj. art. 221 Kodeksu pracy w zakresie danych wskazanych w tym przepisie w celu wykorzystania ich w procesie rekrutacji, do którego wysłał/a Pani/a zgłoszenie,

    - prawnie usprawiedliwionego celu administratora jakim jest przeprowadzenie przyszłych procesów rekrutacji w okresie jednego roku,

    - zgody wyrażonej przez Panią/a poprzez podpisanie klauzuli zgody w swojej ofercie – w pozostałym zakresie.

    Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu pracy jest obowiązkowe. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Jeżeli podał/a Pan/i inne dane niż niezbędne do procesu rekrutacji wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest konieczne.

    Dane osobowe zostaną udostępnione spółce BP Europa SE Oddział w Polsce, która zarządza procesem rekrutacyjnym. BP Europa SE Oddział w Polsce zapewnia użycie zaawansowanych środków technicznych w celu zabezpieczenia poufności transmisji.

    Dane osobowe mogą zostać udostępnione:

    - na wniosek złożony przez podmioty trzecie (w szczególności organy administracji państwowej oraz organy wymiaru sprawiedliwości), uprawnione do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa;

    - przyszłym nabywcom podmiotów powiązanych z grupą BP lub ich części;

    - podmiotom, którym BP może zlecić świadczenie usług, w szczególności operatorowi portalu rekrutacyjnego (tzw. podmioty przetwarzające).

    - podmiotom prowadzącym partnerskie i dilerskie stacje BP w ramach jednego regionu, jeżeli wyrazi Pan/i na to odrębną zgodę poprzez podpisanie klauzuli zgody. Wyrażenie zgody na udostępnienie danych podmiotom prowadzącym partnerskie i dilerskie stacje BP jest całkowicie dobrowolne. Brak wyrażenia tej zgody nie wpłynie negatywnie na Pani/a udział w rekrutacji, do której przesłane zostało zgłoszenie.

    Dane osobowe podane w zgłoszeniu / kwestionariuszu nie będą odpłatnie udostępniane podmiotom trzecim.

    Dane osobowe przetwarzane będą przez BP Polska Services Sp. z o.o. oraz BP Europa SE Oddział w Polsce przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, w związku, z którym zostało przesłane zgłoszenie. Dane mogą zostać wykorzystane w przyszłości w celu przeprowadzenia innych procesów rekrutacji jednak przez okres nie dłuższy niż 1 rok.

    W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:

    - żądania od Administratora danych dostępu do swoich danych osobowych,

    - sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych,

    - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/a danych osobowych,

    - przenoszenia danych do innego Administratora danych, a także

    - cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie; przy czym cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Ponadto przysługuje Pani/Panu uprawnienie do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Informację jak wnieść skargę można znaleźć na stronie: https://uodo.gov.pl/.
  • Wysyłając aplikację wyrażam zgodę dla BP Polska Services Sp. z o.o. na przetwarzanie danych zamieszczonych w aplikacji a nie wymaganych zgodnie art. 221 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)