SalesHR

Przedstawiciel Handlowy (opakowania i folie przemysłowe)

  • Kraków, małopolskie

Przedstawiciel handlowy

Kontrakt b2b

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca zdalna

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest jeden z większych zakładów produkcyjnych w Polsce, rozszerzający swój dział sprzedaży.

Szukamy osoby na stanowisko

Kraków, praca zdalna 100%

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów B2B ( głównie zakłady produkcyjne) w zakresie sprzedaży folii stretch
  • Obsługa i podtrzymywanie relacji z istniejącą już bazą Klientów krajowych na określonym obszarze Polski w zależności od miejsca zamieszkania kandydata (2-3 województwa)
  • Realizacja planów sprzedażowych, raportowanie swojej pracy i działań
  • Dbanie o bardzo dobre relacje z Klientami oraz o bardzo dobry wizerunek Firmy
  • Przeprowadzanie podstawowych testów folii w siedzibie Klienta oraz dobór odpowiedniego produktu zaspokajającego potrzeby klienta
  • Udział w targach branżowych, szkoleniach wewnętrznych

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku z aktywną sprzedażą do klientów B2B (zakłady produkcyjne) w asortymencie folii lub opakowań - min. 2 lata
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami, prowadzenia negocjacji
  • skuteczność, umiejętność radzenia sobie z obiekcjami klientów
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • otwartość na oczekiwania finansowe (umowa B2B, stała podstawa) kandydata
  • dodatkowe, comiesięczne prowizje
  • samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w pełni zdalną (raz na jakiś czas - przyjazd do centrali na południu Polski)
  • dużą samodzielność i wsparcie ze strony firmy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)