Asystent / Asystentka w dziale pomp ciepła

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.02.2022

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

MCD Electronics to dynamicznie rozwijająca się firma realizująca projekty dla klientów na całym świecie. Główne kierunki rozwoju to oświetlenie awaryjne, sprzęt medyczny, automatyka budynkowa oraz pompy ciepła.

W związku z dynamicznym rozwojem działu pomp ciepła, poszukujemy ambitnych osób, które chętnie się uczą i nie boją się wyzwań.

Zakres obowiązków

  • sporządzanie rysunków, koncepcji projektowych,

  • pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacji dokumentacji projektowej,

  • wsparcie w zakresie rozmów z klientami, dostawcami,

  • wsparcie w zakresie codziennych obowiązków działu.

Wymagania

  • ukończone studia lub w trakcie (tryb zaoczny) na kierunkach: energetyka, chłodnictwo lub instalacje sanitarne,

  • podstawowa znajomość zasad projektowania instalacji (kierunki przepływów, oznaczenia np. zaworów na schemacie),

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD lub ZW CAD (warunek konieczny);

  • wysoka jakość wykonywanych powierzonych zadań

  • zaangażowanie, sumienność, dokładność i komunikatywność

Oferujemy

  • pracę na jednym z najlepszych stanowisk testowych pomp ciepła w Polsce,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy największych inwestycjach pomp ciepła w kraju,

  • pracę w młodym dynamicznym zespole gwarantującym miłą atmosferę,

  • możliwość rozwoju umiejętności projektowania instalacji sanitarnych,

  • przyuczenie w zakresie doboru elementów związanych branżą HVAC,

  • przyuczenie w zakresie badań i doboru komponentów do pomp ciepła,

  • udział w ciekawych projektach badawczych.

  • Administratorem danych osobowych jest MCD Electronics Sp. z o.o. 34-330 Żywiec ul. Lelewela 26, NIP: 553-20-87-091. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Żywiec pow. żywiecki, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)