Konsultant Telefoniczny - praca od zaraz

Stowarzyszenie EkoMonterzy

Przedstawiciel handlowy

Umowa zlecenie

Dołącz już w listopadzie do naszego zespołu!

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Telefonicznego Doradcy Klienta

Zakres zadań:
- telefoniczne doradztwo klientom
- przekazywanie ogólnych informacji na temat produktów firmy_NIE SPRZEDAŻ!
- umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych

Zapewniamy:
- stabilne zatrudnienie nastawione na długofalową współpracę
- gwarantowana podstawę miesięczną wynagrodzenia (od 3100 “na rękę”)
- atrakcyjny system prowizyjny - nie ma górnej granicy!
- szkolenie wdrożeniowe do pracy oraz regularne szkolenia doszkalające
- wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
- pracę w stałych godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
- pracę z młodymi ludźmi w zgranym zespole
- biuro w samym centrum miasta (obok dworca i przystanku mpk)

Szukamy osób, które:
- szybko się uczą
- są komunikatywne i otwarte na rozmowę
- mają pozytywną energię i nie boją się wyzwań
- są dyspozycyjne od poniedziałku do piątku

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem olx - skontaktujemy się z wybranymi osobami i umówimy na rozmowę.
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)

Podobne oferty pracy

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.