MPP Cyfrowa Foto

Specjalista ds. kalkulacji kosztów, analiz rynkowych i sprzedażowych

  • Rzeszów, podkarpackie

Specjalista ds. analizy i statystyki

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

W MPP Cyfrowa Foto wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją.

Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa.

Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale także doświadczenie zakupowe były dla każdej osoby wyjątkowe.

Dołącz do nas i podbijaj z nami rynki zagraniczne - USA, Wielką Brytanię, Niemcy, Irlandię, Hiszpanię, Belgię, Holandię, Portugalię, Francję, Czechy, Słowację i Włochy.

Obecnie szukamy specjalisty ds. kalkulacji kosztów, analiz rynkowych i sprzedażowych.

Zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za przygotowanie kalkulacji i strategii cenowej;
  • przygotowywanie analiz rynkowych i analiz konkurencji;
  • przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych w narzędziach BI;
  • rekomendowanie zmian do procesów biznesowych na podstawie analiz i raportów;
  • współpraca przy wdrażaniu / modyfikowaniu / rozwoju narzędzi analitycznych;
  • inicjowanie zmian w zakresie raportowania i monitorowania istniejących procesów sprzedażowych w celu ich optymalizacji i automatyzacji;
  • stała współpraca z właścicielami biznesów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - matematyka, statystyka, ekonomia, rachunkowość lub pokrewne kierunki;
  • minimum 2 - letnie doświadczenie w podobnej roli jako analityk sprzedaży / analityk biznesu etc.;
  • znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  • doskonałe umiejętności analityczne i wyciągania wniosków oraz przenoszenia ich na rozwiązania biznesowe i narzędziowe;
  • średniozaawansowany poziom języka angielskiego, poziom min. B2.
  • mile widziana umiejętność pracy w programie Tableu.

Oferujemy

  • forma współpracy dostosowana do oczekiwań kandydata;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • jasny zakres obowiązków;
  • benefity w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowego, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżki pracownicze, pakiety szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • możliwość częściowej pracy zdalnej w ramach zasad obowiązujących w organizacji (biuro mieści się w komfortowym i nowoczesnym budynku w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa).
    Dowiedz się więcej o pracodawcy
    • Administratorem danych osobowych jest MPP sp. z o.o. 36-062 Zaczernie Zaczernie 190, NIP: 8133469935. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPP sp. z o.o. 36-062 Zaczernie Zaczernie 190, NIP: 8133469935 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
    Dodana
    Wygasa (za 17 dni temu)