MPP Cyfrowa Foto

Inżynier ds. Automatyki

  • Rzeszów, podkarpackie

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

W MPP Cyfrowa Foto wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją.

Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa. Serce naszego biznesu bije w Zaczerniu k. Rzeszowa, jednak chcemy być obecni w życiu ludzi na całym świecie.

Poszerzając zespół specjalistów w Dziale Automatyzacji Produkcji poszukujemy Inżyniera ds. Automatyki, która/y będzie wspierał/a obszar w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań.

Zakres obowiązków

  • projektowanie i budowa rozwiązań automatyzacji produkcji (konstrukcje, mechanika, automatyka, sterowanie);
  • wdrażanie rozwiązań w obszarze automatyki oraz czynny udział w ich doskonaleniu;
  • prowadzenie dokumentacji rozwiązań automatyzacji produkcji;
  • utrzymanie istniejących oraz przekazanych do użytkowania rozwiązań automatyzacji produkcji;
  • tworzenie/modyfikowanie oprogramowania dla sterowników PLC, ekranów HMI;
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych;
  • czynna współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe z zakresu automatyki i robotyki, mechatroniki, elektroniki;
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wiedza z zakresu: automatyka, elektryka, mechanika i umiejętność jej wykorzystania w praktyce;
  • umiejętność czytania oraz tworzenia dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych;
  • samodzielność, zaangażowanie w działaniu;
  • umiejętność współpracy w grupie;
  • dobra organizacja pracy oraz inicjatywa do wprowadzania zmian;

Dodatkowe / mile widziane kompetencje:

  • umiejętności programowania w języku Python.

Oferujemy

  • współpracę z zespołem specjalistów w swojej dziedzinie, zaangażowanych w swoją pracę;
  • realny wpływ na doskonalenie procesów w obszarze automatyzacji;
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru;
  • udział w realizacji interesujących projektów;
  • benefity w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowego, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżki pracownicze, pakiety szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • pracujemy w nowoczesnym budynku (w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa).
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest MPP sp. z o.o. 36-062 Zaczernie Zaczernie 190, NIP: 8133469935. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPP sp. z o.o. 36-062 Zaczernie Zaczernie 190, NIP: 8133469935 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)