MPP Cyfrowa Foto

Czy to Twoja firma?

MPP Cyfrowa Foto praca

Zaczernie

Witaj w świecie MPP Cyfrowa Foto, gdzie pasja do fotografii łączy się z najnowszymi technologiami. Od ponad dwóch dekad jesteśmy domem dla wspomnień naszych klientów, przekształcając je w trwałe i osobiste dzieła sztuki. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Zaczerniu, nieopodal Rzeszowa, gdzie każdego dnia ponad 500 naszych pracowników wkłada serce w tworzenie niezapomnianych fotoproduktów.


Jesteśmy dumni z tego, że uznawani jesteśmy za jedną z największych drukarni cyfrowych w Europie i lidera na rynku personalizowanych fotoproduktów. Nasza oferta to nie tylko fotoksiążki, które są naszą wizytówką, ale również fotoalbumy, fotoodbitki, fotogadżety, wall decor oraz fotokalendarze, które każdego roku zdobią ściany tysięcy domów. Nasze produkty to połączenie tradycji z nowoczesnością, gdzie każdy szczegół ma znaczenie.

Innowacyjność to słowo, które nas wyróżnia. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszyn drukarskich i introligatorskich na świecie, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Nasz kreator do projektowania fotoproduktów to narzędzie, które umożliwia naszym klientom wyrażenie siebie poprzez personalizację ich wspomnień w prosty i przyjemny sposób.

Nasza obecność na arenie międzynarodowej to dowód na to, że jakość i innowacyjność nie znają granic. Z dumą reprezentujemy polską markę na rynkach globalnych, w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech i Austrii. Jesteśmy globalnym graczem, który nie zapomina o lokalnych wartościach i potrzebach naszych klientów.

Jako niekwestionowany mistrz w produkcji fotoksiążek i fotokalendarzy, cieszymy się zaufaniem i uznaniem naszych klientów, co potwierdza nasza pozycja lidera opinii w rankingu Opineo. To dla nas nie tylko powód do dumy, ale przede wszystkim motywacja do dalszego rozwoju i podnoszenia poprzeczki w branży.

Zapraszamy Cię do świata MPP Cyfrowa Foto, gdzie każde zdjęcie staje się historią, a każda historia zasługuje na to, by zostać opowiedzianą. Razem z nami uchwyć chwile, które trwają wiecznie.

Oferty pracy MPP Cyfrowa Foto

Praca alert - powiadomienia

Praca MPP Cyfrowa Foto

Mapa MPP Cyfrowa Foto

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

MPP Cyfrowa Foto poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
MPP Cyfrowa Foto
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Kraków
  5. Bielsko-Biała
  6. Bydgoszcz
  7. Pruszków
  8. Dębica
  9. Nowy Sącz
  10. Dąbrowa Górnicza

Data aktualizacji: 01.04.2024

Pracodawcy w Zaczerniu