Koordynator prac / Manager operacyjny

Ogłoszenie na stanowisko Koordynator prac / Manager operacyjny - MAC Industrial

MAC Industrial to firma z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu wysokiej jakości usług i kompleksowych rozwiązań z zakresu elektroenergetyki dla przemysłu. Obecnie zwiększamy dynamikę naszego rozwoju i znacznie poszerzamy obszary naszej działalności, dlatego do zespołu potrzebujemy fachowców wysokiej klasy, którzy są gotowi realizować razem z nami „Rozwiązania z przyszłością" dla naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko koordynatora prac w Bielsku-Białej.

Jeśli jesteś osobą o wysokich zdolnościach interpersonalnych, komunikatywną, posiadasz bardzo dobre umiejętności planowania zadań i umiejętność rozwiązywania problemów oraz odpowiedzialnie podchodzisz do powierzonych zadań, zgłoś swoją aplikację do MAC Industrial. Poszujkujemy pracownika zainteresowanego długofalową współpracą i chcącego się rozwijać.

Zakres obowiązków:

  • planowanie codziennej pracy pracownikom,
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy,
  • kontakt z klientami w zakresie realizacji zleceń,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • koordynacja zaopatrzenia zleceń,
  • czuwanie nad przestrzeganiem terminów,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji,
  • czynny udział w tworzeniu i usprawnianiu procedur operacyjnych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • duża samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu i zadań,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • zdolności analityczne,
  • obsługa komputera pozwalająca na swobodną pracę w środowisku Windows oraz Internecie, pakiet Office.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dobrą współpracę,
  • przyjazną atmosferę w pracy.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
MAC Industrial

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest MAC Industrial Marcin Czulak 34-325 Łodygowice ul. Kasztanowa 77, NIP: 5472015632. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MAC Industrial Marcin Czulak 34-325 Łodygowice ul. Kasztanowa 77, NIP: 5472015632 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
24-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
09-07-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SunSolar

Manager zespołu sprzedaży - praca od zaraz!

SunSolar
SunSolar
Manager kontrakt B2B pełny etat

POLECANA
Katowice

21-06-2021 POLECANA
SunSolar

SunSolar