Stażysta w dziale Utrzymania Ruchu

Ogłoszenie na stanowisko Stażysta w dziale Utrzymania Ruchu - Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Tychy

Lear Corporation jest globalnym dostawcą (Tier 1) siedzeń oraz systemów elektrycznych dla wszystkich największych producentów samochodów. Zatrudnia około 169.000 pracowników w 39 krajach na 6 kontynentach.

W Polsce Lear Corporation jest obecny od ponad 20 lat i posiada 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz 2 centra R&D, w których pracuje około 9.000 pracowników.  Główna siedziba firmy mieści się w Tychach, pozostałe oddziały zlokalizowane są w Bieruniu, Jarosławiu, Mielcu i Legnicy.

Stanowisko:Stażysta w dziale Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków

  • Wsparcie przy tworzeniu dokumentacji technicznej oraz instrukcji pracy.
  • Zarządzanie częściami zamiennymi (kontrola stanu, wprowadzania do systemu).
  • Przygotowywanie raportów i analiz.
  • Bieżąca współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • Statusu studenta ostatnich lat lub absolwenta.
  • Znajomości języka angielskiego.
  • Umiejętności korzystania z pakietu MsOffice.
  • Zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych.
  • Umiejętności myślenia analitycznego.
  • Samodzielności.

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie.
  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy.
  • Możliwości rozwoju.
  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%).
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Tychy

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Tychy 43-100 Tychy ul. Serdeczna 40, NIP: 6462117219. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Stażysta
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Wymiar pracy:
część etatu
Oferta dodana w dniu:
06-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
11-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Płatny Staż w Dziale Jakości

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.  Profil firmy
Stażysta umowa zlecenie pełny etat
Bielsko-Biała
Tychy

06-05-2021
Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o.

PŁATNY STAŻ W DZIALE UTRZYMANIE RUCHU

Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o.  Wizytówka