Czy to Twoja firma?

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA MIKEA II KRZYSZTOF MIKOSZA DOMINIK MIKOSZA SPÓŁKA JAWNA praca

Tychy
FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA MIKEA II KRZYSZTOF MIKOSZA DOMINIK MIKOSZA SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Tychy
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA MIKEA II KRZYSZTOF MIKOSZA DOMINIK MIKOSZA SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA MIKEA II KRZYSZTOF MIKOSZA DOMINIK MIKOSZA SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA MIKEA II KRZYSZTOF MIKOSZA DOMINIK MIKOSZA SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji-praca przy produkcji drzwi

    FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA MIKEA II KRZYSZTOF MIKOSZA DOMINIK MIKOSZA SPÓŁKA JAWNA
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy produkcji drzwi

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe, chęć do pracy, mile widziane zdolności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tychach