Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach praca

Tychy

W sercu Tychów znajduje się miejsce, które od lat jest ostoją wsparcia i nadziei dla tych, którzy znaleźli się w potrzebie – to my, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Jesteśmy instytucją samorządową, której misją jest niesienie pomocy społecznej mieszkańcom naszego miasta, otaczając ich opieką i wsparciem w najtrudniejszych momentach ich życia.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana, bo zróżnicowane są potrzeby tych, którzy do nas przychodzą. Od świadczeń finansowych, które pomagają przetrwać najtrudniejsze chwile, po wsparcie niepieniężne, które umożliwiają dostosowanie się do życia w nowych okolicznościach – jesteśmy tu, by pomagać. Wspieramy osoby starsze i niepełnosprawne, rodziny z dziećmi, zapewniamy dodatki mieszkaniowe i energetyczne, a także pomoc socjalną dla uczniów. Nasza noclegownia to schronienie dla tych, którzy na chwilę stracili dach nad głową, a Klub Integracji Społecznej to przestrzeń, gdzie każdy może znaleźć zrozumienie i wsparcie.

Rozumiemy, że pomoc materialna to tylko część rozwiązania. Dlatego w MOPS w Tychach stawiamy również na wsparcie specjalistyczne – nasi psychologowie, socjologowie i inni profesjonaliści są gotowi służyć swoją wiedzą i umiejętnościami, by pomóc naszym podopiecznym odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Pomagamy w zdobyciu zatrudnienia, wykształcenia i doświadczenia, bo wierzymy, że każdy zasługuje na szansę na lepsze jutro.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami empatii i zaangażowania. Każdy, kto przekroczy próg naszego ośrodka, może liczyć na profesjonalne i pełne zrozumienia podejście. Jesteśmy przekonani, że solidarność i wzajemna pomoc to fundamenty, na których buduje się silną i zdrową społeczność.

Choć nie znamy jeszcze wszystkich rozdziałów naszej historii, to każdego dnia piszemy ją na nowo – poprzez każdą wyciągniętą dłoń, każde wsparcie, każde dobre słowo. W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tychach jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej opowieści.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej / Dział Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (pomoc z środków PFRON)

Dział Świadczeń Rodzinnych

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Tychy
  2. Katowice
  3. Częstochowa
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach - oferty archiwalne

  • Opiekun

    • Tychy
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Przyjmowanie osób bezdomnych i prowadzenie dokumentacji w tym zakresie tj. dane osobowe, informacje o rodzinie.
      2. Z chwilą objęcia dyżuru opiekun sprawdza stan osobowy pensjonariusz, stan ich zdrowia (adnotacje w raporcie).
      3. Opiekun działa ze służbą zdrowia, głównie z Pogotowiem Ratunkowym w nagłych wypadkach chorobowych pensjonariuszy oraz z Policją i Strażą Miejską w razie potrzeby.
      4. Opiekun zapewnia chorym w stanie ciężkim podanie posiłku, dba o jego higienę osobistą i czystą pościel.
      5. Opiekun pełniący zmianę II i III jest zobowiązany do kontrolowania sypialni co dwie godziny. 6. Sprawdzanie stanu technicznego urządzeń oraz sanitariatów.
      7. Dbanie o czystość wewnątrz budynku (pokoje, korytarze, ubikacje, prysznice).
      8. Dbanie o czystość wokół budynku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie. Umiejętność organizowania pracy, umiejętność skutecznego komunikowania się, samodzielność, sumienność, dyskrecja, wysoka kultura osobista.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + staż pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tychach