Czy to Twoja firma?

GI GROUP POLAND SPÓŁKA AKCYJNA praca

Tychy

Jako Gi Group Poland S.A., jesteśmy dumni, że możemy być jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Nasza historia rozpoczęła się w 1998 roku, a od 2007 roku aktywnie kształtujemy rynek pracy w naszym kraju. Specjalizujemy się w usługach HR, które obejmują rekrutację, doradztwo zawodowe i wsparcie w procesie poszukiwania pracy. Co roku, blisko 150 tysięcy osób znajduje zatrudnienie dzięki naszej pomocy, a nasza współpraca z ponad 15 000 firmami w Polsce i za granicą pozwala na oferowanie szerokiej gamy możliwości zawodowych.

Jesteśmy częścią globalnego ekosystemu Gi Group Holding, który działa w ponad 30 krajach, co świadczy o naszej międzynarodowej obecności i doświadczeniu. Nasze usługi są dostępne w całej Polsce, dzięki 27 biurom rozmieszczonym strategicznie w różnych regionach, co umożliwia nam budowanie silnych relacji zarówno z kandydatami, jak i pracodawcami.

Jakość i innowacyjność są dla nas kluczowe, co zostało potwierdzone certyfikatem Great Place to Work®. To wyróżnienie jest dla nas dowodem na to, że tworzymy środowisko pracy, które jest doceniane zarówno przez naszych pracowników, jak i klientów. Dążymy do tego, aby każdy, kto z nami współpracuje, czuł się wartościowy i miał możliwość rozwoju.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z dostępu do obszernej bazy ofert pracy i głębokiego zrozumienia potrzeb rynku. Współpracując z nami, kandydaci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w znalezieniu pracy, która najlepiej odpowiada ich umiejętnościom i aspiracjom.

W Gi Group Poland S.A. jesteśmy przekonani, że każda osoba ma potencjał, który zasługuje na odkrycie i rozwój. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej społeczności profesjonalistów. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość na rynku pracy.

GI GROUP POLAND SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł serwis / montaż

Oferty pracy GI GROUP POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca GI GROUP POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GI GROUP POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

BIURO OPERACYJNE WROCŁAW:

BIURO OPERACYJNE KATOWICE:

GI GROUP POLAND SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
GI GROUP POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Plock
  3. Bielsko-Biała
  4. Orzesze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GI GROUP POLAND SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wykonywanie prac produkcyjnych na liniach półautomatycznych i automatycznych;
      - wykonywanie pomiarów kontrolnych za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych;

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, chęć do pracy, umiejętność obsługi podstawowych narzędzi kontrolno -pomiarowych, gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik linii produkcyjnej

    • Tychy

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Tychach