Czy to Twoja firma?

ELEKTROPROGRAM sp. z o.o. praca

Tychy

Od ponad pół wieku, ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. jest dumnie zakorzeniona w polskiej ziemi, rozwijając się i dostosowując do zmieniającego się rynku z niezachwianym zobowiązaniem do doskonałości. Nasze początki sięgają 1966 roku, kiedy to z pasją i wizją zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest synonimem niezawodności i innowacji w branży wózków widłowych i systemów magazynowania.


Jako autoryzowany dealer sprzętu JCB i oficjalny przedstawiciel handlowy marki Balkancar od 1986 roku, z dumą dostarczamy naszym klientom sprzęt, który jest nie tylko wytrzymały, ale również przemyślany pod kątem ich specyficznych potrzeb. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę maszyn transportu wewnętrznego, w tym wózki widłowe marki Clark, 4-kierunkowe wózki przeciw-wybuchowe, a także wózki paletowe Profmac-Lifte i Pramac-Lifter, które są gwarancją jakości i efektywności.

Misją, która nas prowadzi, jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Rozumiemy, że każdy element ruchu wewnętrznego ma kluczowe znaczenie dla płynności i efektywności operacji magazynowych, dlatego oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również serwis i wynajem wózków widłowych. Dodatkowo, nasze usługi rozszerzają się na projektowanie i budowę regałów magazynowych, co pozwala na stworzenie przestrzeni pracy, która jest zarówno funkcjonalna, jak i bezpieczna.

Zdajemy sobie sprawę, że zaawansowane technologie wymagają specjalistycznej wiedzy, dlatego organizujemy kursy dla operatorów wózków widłowych. Edukacja i rozwój umiejętności są dla nas równie ważne, co jakość naszych produktów.

Nasza międzynarodowa obecność rozciąga się na wiele krajów Europy, co świadczy o globalnym zaufaniu do naszych usług i produktów. Z pełnym zaangażowaniem odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, niezależnie od tego, czy działają oni lokalnie, czy na arenie międzynarodowej.

Stabilność finansowa to fundament naszej działalności. Z kapitałem zakładowym w pełni wpłaconym, podkreślamy naszą solidność i gotowość do długofalowych inwestycji w rozwój, innowacje i przede wszystkim – w zadowolenie naszych klientów.

W ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. wierzymy, że nasza historia to dopiero początek długiej drogi pełnej sukcesów, a nasze doświadczenie i zaangażowanie to obietnica ciągłego rozwoju i doskonalenia w służbie naszym klientom. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej marce i wartościom, które reprezentujemy.

ELEKTROPROGRAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Tychy
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy ELEKTROPROGRAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ELEKTROPROGRAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Mechanik samochodowy

  ELEKTROPROGRAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Tychy
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELEKTROPROGRAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Pracodawcy w Tychach