Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ sp. z o.o. praca

Tychy

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Tychach, firmą z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją, która rozpoczęła swoją działalność w 1959 roku. Nasza historia zaczęła się jako oddział WPK Katowice, a w 1991 roku zyskaliśmy niezależność, stając się samodzielną spółką. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby zapewnić mieszkańcom Tychów i okolic najwyższej jakości transport miejski.

Nasza współpraca z Zarządem Transportu Metropolitalnego (ZTM) pozwala nam na świadczenie usług przewozowych na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszej floty, w której dominują niskopodłogowe autobusy marki Man, napędzane ekologicznym paliwem – sprężonym gazem ziemnym (CNG). To wybór, który odzwierciedla nasze zaangażowanie w ochronę środowiska i promowanie zrównoważonego rozwoju.

W Przedsiębiorstwie Komunikacji Miejskiej w Tychach stawiamy na innowacyjność i komfort podróżowania. Nasze autobusy to w 100% pojazdy niskopodłogowe i niskowejściowe, dzięki czemu są one dostępne dla każdego – bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. To nasz sposób na zapewnienie równych szans w dostępie do miejskiego transportu.

Oprócz usług przewozowych, oferujemy również usługi reklamowe oraz warsztatowe. Dbamy o to, aby nasze autobusy były nie tylko środkiem transportu, ale także platformą komunikacyjną dla lokalnych przedsiębiorców.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej i dbałości o potrzeby naszych pasażerów. Jesteśmy tu dla Was i dzięki Wam – mieszkańcom Tychów i okolic – możemy nieustannie się rozwijać i ulepszać nasze usługi.

Zapraszamy do podróży z nami – Przedsiębiorstwem Komunikacji Miejskiej w Tychach, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie pasażerów jest naszym priorytetem.

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport motoryzacja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Mechanik samochodowy (pl/ua)

    PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Kierowca autobusu (pl/ua)

    • Tychy
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Tychy
    • Zakres obowiązków

      obsługa przydzielonej linii komunikacyjnej, bieżąca kontrola stanu technicznego pojazdu, profesjonalna i uprzejma obsługa pasażerów, prowadzenie kontroli biletów przy wsiadaniu przednimi drzwiami

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D, Prawo jazdy kat. B, profesjonalna obsługa klienta
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub inne, aktualne prawo jazdy kat. D i świadectwo kwalifikacji lub prawo jazdy kat. B i gotowość do zdobycia uprawnień (finansujemy kurs na prawo jazdy kat. D), mile widziane doświadczenie w zawodzie kierowca komunikacji miejskiej, mile widziana znajomość układu komunikacyjnego obsługiwanego przez PKM Tychy, profesjonalizm, uprzejma obsługa pasażerów. Oferta skierowana także do obywateli Ukrainy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 650 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +31% podstawy premia miesięczna + premie świąteczne + premia z tytułu Święta Kierowców + ZFSS
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tychach