Czy to Twoja firma?

AUTOLOGISTIC POLAND sp. z o.o. praca

Tychy

Jesteśmy AUTOLOGISTIC POLAND - Twoim zaufanym partnerem w świecie logistyki kolejowej. Nasze korzenie tkwią w przemyśle transportowym, a nasza specjalność to obsługa techniczna wagonów kolejowych, które odgrywają kluczową rolę w przewozie samochodów osobowych i dostawczych. Jako część renomowanej grupy GIOVANNI AMBROSETTI AUTO LOGISTICA S.p.A., z dumą reprezentujemy wartości i doświadczenie naszego międzynarodowego lidera w branży.

Zlokalizowani w Tychach, w sercu regionu Śląskiego, jesteśmy w sercu dynamicznego hubu logistycznego Polski. Nasza działalność jest wyrazem pasji do doskonałości i innowacji w obszarze transportu kolejowego. Choć nie możemy się podzielić wszystkimi szczegółami naszej misji i wartości, to nasze codzienne działania są najlepszym odzwierciedleniem tego, kim jesteśmy - zespołem profesjonalistów, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo i niezawodność świadczonych usług.

Jako aktywny uczestnik rynku logistycznego, zawsze dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem jakości i precyzji. Nasze połączenie z GIOVANNI AMBROSETTI AUTO LOGISTICA SPA nie tylko wzmocniło naszą pozycję na rynku, ale również pozwoliło na wymianę wiedzy i doświadczeń, co bezpośrednio przekłada się na korzyści dla naszych klientów.

W AUTOLOGISTIC POLAND rozumiemy, że zaufanie buduje się latami, a utracić można je w mgnieniu oka. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, aby nasze usługi były nie tylko efektywne, ale także bezpieczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszej ekspertyzie i doświadczeniu w branży logistycznej. Razem możemy osiągnąć więcej!

AUTOLOGISTIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Tychy
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy AUTOLOGISTIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTOLOGISTIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AUTOLOGISTIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
AUTOLOGISTIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AUTOLOGISTIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Konserwator wagonów kolejowych

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Działalność morskich agencji transportowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne, uprawnienia: obowiązkowo prawo jazdy kat. B, mile widziana osoba z uprawnieniami rewidenta taboru kolejowego i znająca branżę kolejową, mile widziane doświadczenie techniczne związane z obsługą wagonów kolejowych, uprawnienia spawacza, umiejętności ogólnotechniczne, zmysł praktyczny, umiejętności przydatne przy obsłudze wagonów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 15% premii
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Pracodawcy w Tychach