Czy to Twoja firma?

TOMASZ PAŁYGA FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA TOMABUD praca

Tychy

Jesteśmy firmą TOMASZ PAŁYGA FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "TOMABUD", z siedzibą w sercu Śląska, w Tychach. Od ponad dwóch dekad, bo już od 2001 roku, z pasją tworzymy i odnawiamy przestrzenie przemysłowe, dostarczając naszym klientom usługi remontowe i budowlane na najwyższym poziomie. Oficjalnie nasza działalność rozkwitła w 2007 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na założenie własnej firmy, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.


Nasza misja to budowanie jakości od solidnych fundamentów. Rozumiemy, że oczekujesz profesjonalizmu, wszechstronności, doświadczenia i zaangażowania – to właśnie te wartości są dla nas najważniejsze i stanowią wytyczne przy każdym projekcie, który realizujemy. Wierzymy, że dzięki temu każda współpraca z nami to gwarancja satysfakcji i pewności, że powierzone nam zadania zostaną wykonane z należytą starannością.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, a nasze doświadczenie pozwala nam podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Wszechstronność naszych usług umożliwia nam elastyczne dostosowanie się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, co jest możliwe dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, który nieustannie dąży do doskonałości w każdym calu wykonywanej pracy.

Chociaż nie podajemy informacji na temat naszej pozycji rynkowej czy innowacji, to nasze dotychczasowe realizacje mówią same za siebie. Stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Nie potrzebujemy międzynarodowej obecności, aby być dumni z pracy, którą wykonujemy na lokalnym rynku. Jesteśmy przekonani, że solidne wykonawstwo i zadowolenie klientów są najlepszą wizytówką naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie jakość, rzetelność i profesjonalne podejście do każdego zadania. Z nami Twoje projekty remontowe i budowlane będą w najlepszych rękach.

TOMASZ PAŁYGA FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA TOMABUD najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Tychy
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy TOMASZ PAŁYGA FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA TOMABUD

Praca alert - powiadomienia

Praca TOMASZ PAŁYGA FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA TOMABUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TOMASZ PAŁYGA FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA TOMABUD

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
TOMASZ PAŁYGA FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA TOMABUD
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa
  3. Żywiec
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Tychach