Czy to Twoja firma?

ELEKTROBUDOWA sp. z o.o. praca

Tychy

Od ponad sześciu dekad jesteśmy dumnym liderem w branży elektroenergetycznej, dostarczając innowacyjne i niezawodne rozwiązania dla naszych klientów. Nasza historia zaczęła się w 1953 roku, kiedy to jako Przedsiębiorstwo Montażu Elektrowni „Elektrobudowa” wkroczyliśmy na rynek, by z czasem stać się jednym z największych producentów rozdzielnic średniego napięcia w Europie.

Nasze produkty, w tym rozdzielnice niskiego, średniego i wysokiego napięcia w izolacji SF6, szynoprzewody oraz urządzenia prądu stałego, są synonimem jakości i innowacyjności. Szczególnie dumni jesteśmy z naszej rozdzielnicy izolowanej gazem SF6 „OPTIMA 145” oraz rozdzielnicy średniego napięcia typu PREM-12G SMART, które stanowią kwintesencję naszego dążenia do doskonałości.

Nasze zaangażowanie w jakość zostało potwierdzone certyfikatem EN ISO 9001, a nasze praktyki z zakresu zarządzania środowiskiem zostały wyróżnione certyfikatami „TÜV”. To nie tylko dokumenty – to dowód na naszą nieustającą troskę o przyszłość naszej planety.

Jesteśmy obecni na arenie międzynarodowej, co potwierdza nasza aktywność na targach i wystawach, takich jak Targi Przemysłowe w Hanowerze. Nasze globalne aspiracje znajdują odzwierciedlenie w założeniu spółek na kluczowych rynkach, takich jak Arabia Saudyjska czy Ukraina.

Nasze innowacyjne rozwiązania, takie jak rozdzielnice średniego napięcia typu D-12-2P z wyłącznikami i stycznikami na dwóch poziomach, nie tylko wyróżniają nas na rynku, ale również świadczą o naszym nieustającym dążeniu do bycia o krok przed konkurencją.

Jesteśmy firmą, która przeszła wiele zmian, ale nasze wartości i misja pozostają niezmienne, choć nie zostały tutaj wyraźnie zdefiniowane. Wierzymy, że nasze działania i produkty mówią same za siebie, a nasze zaangażowanie w tworzenie lepszej przyszłości dla wszystkich jest głęboko zakorzenione w każdym aspekcie naszej działalności.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali jakości i innowacyjności, jaką oferuje ELEKTROBUDOWA. Razem możemy budować jasną przyszłość dla elektroenergetyki.

ELEKTROBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika motoryzacja produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy ELEKTROBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ELEKTROBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELEKTROBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o. - Siedziba Rejestrowa

Oddział Katowice

ZAKŁAD PRODUKCJI ROZDZIELNIC / Oddział KONIN

ZAKŁAD PRODUKCJI SZYNOPRZEWODÓW / Oddział TYCHY

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

ELEKTROBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ELEKTROBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Ruda Śląska
  3. Tychy

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ELEKTROBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Lakiernik w zakładzie produkcji szynoprzewodów

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przygotowanie elementów do lakierowania,
      - sporządzanie mieszanki farby zgodnie z procedura,
      - lakierowanie mokre (rozpuszczalnikowe i wodne) konstrukcji i elementów,
      - transport elementów do kabiny lakierniczej,
      - sprawdzanie jakości

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe mile widziane w kierunku lakiernik, blacharz, ślusarz lub pokrewne, uprawnienia WJOII i SII, doświadczenie na stanowisku lakiernik min. 1,5, wiedza z zakresu obsługi kabiny lakierniczej oraz postępowania z substancjami chemicznymi, samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dobra organizacja miejsca i czasu pracy, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premie wynagrodzenie do ustalenia - dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia pakie
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

    • Tychy

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Tychach