Czy to Twoja firma?

PIEKARNIA AGNIESZKA MAGIERA praca

Czaniec
PRODUKCJA PIECZYWA; PRODUKCJA ŚWIEŻYCH WYROBÓW CIASTKARSKICH I CIASTEK
PIEKARNIA AGNIESZKA MAGIERA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Czaniec
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PIEKARNIA AGNIESZKA MAGIERA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIEKARNIA AGNIESZKA MAGIERA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. C / Pracownik porządkowy

    PreZero Bielsko-Biała S.A.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Kierowca kat. B/ Magazynier

    P.H.U. GAMAX Dorota Zając
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 600-6 000 zł / mies.
    Popularna
    Dodana
  • Kierowca

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    Popularna
    Dodana

Praca PIEKARNIA AGNIESZKA MAGIERA - oferty archiwalne

  • Kierowca / przedstawiciel handlowy

    PIEKARNIA AGNIESZKA MAGIERA
    • Czaniec
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie pojazdu dostawczego do 3,5 tony, rozwożenie pieczywa, współpraca z klientem na sklepie. Praca jednozmianowa od godzin nocnych (od 2.00 lub 3.00) na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.
      Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B, książeczka sanepidowska
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe (kierunek bez znaczenia),wymagane min. 2 lata doświadczenia jako kierowca samochodu dostawczego. Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. "B" oraz książeczki sanepidu (może być nieaktualna).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Czańcu