Czy to Twoja firma?

HUTA POKÓJ PROFILE sp. z o.o. praca

Ruda Śląska

Od ponad wieku jesteśmy dumną częścią historii śląskiego hutnictwa, a nasze korzenie sięgają 1840 roku. W Hucie Pokój Profile w Rudzie Śląskiej, z pasją kształtujemy stal, tworząc wyroby hutnicze najwyższej jakości. Jako firma zatrudniająca od 201 do 500 specjalistów, nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać wyzwaniom nowoczesnego rynku i oczekiwaniom naszych klientów.


Specjalizujemy się w produkcji kształtowników stalowych, które formujemy na zimno oraz walcujemy na gorąco. Nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji dzięki niezawodnej jakości, elastyczności i zdolności do spełniania nawet najbardziej specjalnych wymagań. To właśnie te cechy sprawiają, że cieszymy się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jesteśmy dumni z naszej przynależności do grupy kapitałowej WĘGLOKOKS od 2020 roku, co stanowi świadectwo naszej stabilności finansowej i strategicznego myślenia. Inwestycje w nowoczesne technologie to dla nas nie tylko sposób na utrzymanie konkurencyjności, ale także wyraz troski o rozwój naszych pracowników i budowanie trwałych relacji z otoczeniem społecznym.

Nasze ambicje sięgają daleko poza granice kraju, co potwierdzamy aktywnym uczestnictwem w międzynarodowych targach branżowych, takich jak Tube 2024 w Düsseldorfie. To tam prezentujemy nasze innowacje i nawiązujemy wartościowe kontakty, które przyczyniają się do globalnego rozwoju naszej marki.

W Hucie Pokój Profile jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest tak samo mocna i trwała jak stal, którą z dumą formujemy. Zapraszamy do współtworzenia tej przyszłości razem z nami.

HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia

Oferty pracy HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o.

Mapa HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o.

Siedziba główna

HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ruda Śląska
  2. Katowice
  3. Gliwice
  4. Kraków
  5. Warszawa
  6. Zabrze
  7. Bielsko-Biała
  8. Wrocław
  9. Chorzów
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej