Czy to Twoja firma?

MALAR-Bogusława Kurdyk praca

Żary

Jesteśmy Malar - Malarnia Proszkowa Bogusława Kurdyk, zlokalizowani w sercu Żar, gdzie nasze umiejętności i pasja do malowania proszkowego przekładają się na wyjątkową jakość usług. Nasza historia to opowieść o rzemiośle, które doskonalimy z każdym dniem, czerpiąc z bogatego doświadczenia zdobytego przez lata pracy w branży. Specjalizujemy się w malowaniu felg, lakierowaniu powierzchni stalowych oraz malowaniu konstrukcji stalowych, co czyni nas ekspertami w tej dziedzinie.

Jesteśmy dumni z naszej fachowości i zaangażowania w każde zlecenie. Nasze prace charakteryzują się równymi, starannie nałożonymi powłokami, bez niedoróbek, co świadczy o naszej dbałości o detale. Wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt, który pozwala nam na wykonanie usług na najwyższym poziomie. Naszym klientom oferujemy nie tylko doskonałą jakość, ale także terminowość, co buduje naszą solidną reputację.

Choć nie możemy teraz podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to z całą pewnością możemy powiedzieć, że nasza konkurencyjna przewaga leży w profesjonalizmie i zaawansowanym sprzęcie, którym dysponujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszej pracy kierujemy się zasadami, które są odzwierciedleniem naszej codziennej działalności, choć nie zostały one tutaj dokładnie opisane. Wszystko, co robimy, ma na celu dostarczenie usług, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy, abyś mógł przekonać się o naszym profesjonalizmie i jakości, które wyróżniają Malar - Malarnia Proszkowa Bogusława Kurdyk na tle innych firm w branży. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w realizacji Twoich projektów malarskich i lakierniczych.

MALAR-Bogusława Kurdyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik produkcji Żary
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy MALAR-Bogusława Kurdyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MALAR-Bogusława Kurdyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MALAR-Bogusława Kurdyk

Adres rejestrowy

Praca MALAR-Bogusława Kurdyk - oferty archiwalne

  • Pomocnik lakiernika proszkowego

    MALAR-Bogusława Kurdyk
    • Żary
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie elementów do malowania proszkowego, zawieszanie, pakowanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w zawodzie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach od 07:00 do 15:00.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żarach