AMBAU Personalservice GmbH

Czy to Twoja firma?

AMBAU Personalservice GmbH praca

Żary
Jako AMBAU Personalservice GmbH, od ponad dwóch dekad jesteśmy zaufanym partnerem w branży HR, oferującym specjalistyczne usługi w zakresie rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza siedziba znajduje się w Ludwigsfelde, w sercu Brandenburgii, gdzie z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, specjalizując się w obszarach takich jak budowa stalowa, metalowa, logistyka oraz produkcja. Z dumą zatrudniamy zespół liczący od 201 do 500 wykwalifikowanych pracowników, którzy są naszą siłą i gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Naszym celem jest dostarczanie firmom najlepszych rozwiązań kadrowych, wspierając je w sytuacjach deficytu personelu oraz w okresach wzmożonego zapotrzebowania na pracowników, co czyni nas nie tylko dostawcą, ale przede wszystkim partnerem w biznesie.
AMBAU Personalservice GmbH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy AMBAU Personalservice GmbH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMBAU Personalservice GmbH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AMBAU Personalservice GmbH

Siedziba główna w Żarach

AMBAU Personalservice GmbH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AMBAU Personalservice GmbH - oferty archiwalne

  • Technik elektronik/elektryk BERLIN

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w Berlinie.

      Technik elektronik/elektryk - budowa instalacji dla pojazdów szynowych

      Zakres obowiązków

      • Montaż części (elektrycznych), zespołów, komponentów i systemów lub kabli zgodnie z dokumentacją rysunkową, w tym regulacja i przeróbka w przypadku usterek lub brakujących części
      • Kompilacja i instalacja materiału zgodnie z planem pracy i listą części
      • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań elektrycznych lub mechanicznych w budowie systemów szynowych
      • Przeprowadzanie diagnozy błędów (sprzętu i oprogramowania) i ustalanie środków naprawczych

      Wymagania

      • Ukończone szkolenie zawodowe jako monter elektryk, elektromechanik lub porównywalne
      • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
      • Otwartość na szeroki i zróżnicowany zakres zadań
      • Ciesz się wykorzystaniem własnej specjalistycznej wiedzy i dalszym rozwojem

      Oferujemy

      17€/godz.+24€ diety dziennie

  • Kierowca samochodu ciężarowego BERLIN

    • Niemcy
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy kierowcy ciężarówki do pracy na budowach

      • Transport na terenie Berlina i okolic
      • Realizacja dostaw na budowy
      • Sprawdzanie zabezpieczenia ładunku
      • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa ruchu drogowego
      • Instruktaż naszych klientów na miejscu
      • Codzienne zapewnianie gotowości operacyjnej oraz dbałość i odpowiedzialna konserwacja pojazdu

      Wymagania

      • Prawo jazdy klasy CE z kodem 95
      • Doświadczenie w prowadzeniu ciężarówek z przyczepami
      • Znajomość zabezpieczenia ładunku
      • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach
      • Silne zamiłowanie do technologii
      • Rzetelność i poczucie odpowiedzialności
      • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

      Oferujemy

      16€/godz.+ 24€ diety dziennie

Pracodawcy w Żarach