Czy to Twoja firma?

BW Stolarnia Barbara Głaz praca

Żary

W samym sercu Żar, w otoczeniu malowniczego województwa lubuskiego, rozkwita nasza pasja i rzemiosło – BW Stolarnia Barbara Głaz. Od 2007 roku, z niezachwianym zapałem i precyzją, tworzymy meble na wymiar, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów ze Skandynawii. Nasze produkty to synonim jakości i unikatowości, a każdy projekt jest dla nas szansą na wykazanie się kreatywnością i doskonałością wykonania.

Nasza specjalność to meble do zabudowy, które powstają z najwyższej klasy materiałów. Dzięki naszemu biuru projektowemu w Szwecji, jesteśmy blisko naszych klientów, rozumiemy ich potrzeby i wspólnie tworzymy przestrzenie, które zachwycają funkcjonalnością i estetyką. Nasze podejście jest proste – nie ma dla nas ograniczeń projektowych. Każdy mebel jest wyjątkowy i dopasowany do indywidualnych wymagań zamawiającego.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji i ciągłego doskonalenia naszych umiejętności. W naszej stolarni pracują ludzie z pasją, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, co robią. To właśnie dzięki nim BW STOLARNIA jest synonimem rzetelności i niezawodności. Oferujemy stabilne zatrudnienie, umożliwiamy rozwój zawodowy i zapewniamy, że praca przy naszych ambitnych projektach jest źródłem satysfakcji i dumy.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z prostoty naszych rozwiązań – produkujemy meble gotowe do użytku, bez konieczności montażu u klienta. To oszczędność czasu i gwarancja perfekcyjnego wykonania. Nowoczesne narzędzia i maszyny, którymi dysponujemy, pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

BW STOLARNIA to więcej niż meble – to historie pisane wspólnie z naszymi klientami, to przestrzenie, które zyskują nowy wymiar dzięki naszej pracy. Zapraszamy do świata, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każde zamówienie jest początkiem kolejnej pięknej historii.

BW Stolarnia Barbara Głaz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Żary
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy BW Stolarnia Barbara Głaz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BW Stolarnia Barbara Głaz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BW Stolarnia Barbara Głaz

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
BW Stolarnia Barbara Głaz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BW Stolarnia Barbara Głaz - oferty archiwalne

  • Stolarz meblowy

    • Żary
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Pracownika do produkcji mebli kuchennych garderob

      Zakres obowiązków

      • cięcie i obróbka płyty wiórowej, MDF oraz praca w drewnie (Fronty drewniane)

      • skręcenie i składanie elementów meblowych na podstawie otrzymanego rysunku

      Wymagania

      Od wybranej osoby oczekujemy:

      • doświadczenia w pracy stolarza,

      • umiejętność obsługiwania maszyn stolarskich

      • umiejętność czytania rysunku technicznego,

      • zdolności manualne

      • motywacja i chęc rozwoju w pracy

      Oferujemy

      zakwaterowanie

      dobre waruki pracy

      rozwój w pracy

    • Żary
    • Praca jako samodzielny stolarz meblowy w zakładzie stolarskim.

      Produkcja mebli pod zamówienie klienta

      Wymagania

      Oczekiwania:

      • doświadczenie w stolarstwie meblowym oraz obróbce mechanicznej drewna,
      • umiejętność samodzielnego wykonywania mebli według projektu,
      • znajomość rysunku technicznego,
      • umiejętność rozkroju płyt meblowych pod dany projekt,
      • znajomość systemu okuć marki Blum,
      • umiejętność pracy przy maszynach stolarskich (piła formatowa, frezarka dolnowrzecionowa, grubościówka, wiertarka wielowrzecionowa)
      • umiejętność koordynowania pracy.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
      • zakwaterowanie,
      • nowoczesny, dobrze wyposażony zakład pracy,
      • praca przy ambitnych projektach realizowanych na potrzeby rynku zagranicznego,
      • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Pracodawcy w Żarach