Czy to Twoja firma?

Laboratorium Analityki Medycznej El - Med praca

Żary

W sercu Żar, Laboratorium Analityki Medycznej El-Med stanowi bastion zaawansowanej diagnostyki, gdzie zdrowie i dobrostan naszych pacjentów jest naszym najwyższym priorytetem. Od lat służymy lokalnej społeczności, dostarczając usługi na najwyższym poziomie, z pasją i zaangażowaniem, które wyróżniają nas w branży medycznej.

Nasza oferta to szeroki zakres badań laboratoryjnych, które realizujemy z niezachwianą precyzją i troską o każdy szczegół. Specjalizujemy się w testach hormonalnych, markerach nowotworowych i diagnostyce anemii, co pozwala nam na wszechstronne wsparcie w obszarze profilaktyki i diagnostyki zdrowotnej. Prowadzimy również pobieranie krwi i przyjmowanie materiału do badań, zawsze z należytą starannością i szacunkiem dla potrzeb naszych pacjentów.

Nasze laboratorium, pod kierownictwem Elżbiety Świackiewicz, specjalisty diagnostyki laboratoryjnej, jest miejscem, gdzie każdy pacjent może liczyć na profesjonalną obsługę i wsparcie. Pracujemy od poniedziałku do piątku, zawsze gotowi służyć pomocą i doradztwem.

Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszej historii, misji czy wartościach, to nasze codzienne działania są najlepszym świadectwem zaangażowania i dążenia do doskonałości. Jesteśmy dumni z naszej roli w ochronie zdrowia i życia, a nasza praca jest odzwierciedleniem głębokiego szacunku dla ludzkiego życia i zdrowia.

W Laboratorium Analityki Medycznej El-Med łączymy zaawansowaną wiedzę z empatią i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj, aby służyć naszym pacjentom najwyższą jakością badań i opieką.

Oferty pracy Laboratorium Analityki Medycznej El- Med

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Laboratorium Analityki Medycznej El- Med

Mapa Laboratorium Analityki Medycznej El- Med

Siedziba główna

Praca Laboratorium Analityki Medycznej El- Med - oferty archiwalne

  • Laborant

    Laboratorium Analityki Medycznej El- Med
    • Żary
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Laborant

      Praca w laboratorium analitycznym. Obsługa aparatury medycznej i znajomość zagadnień diagnostycznych. Preferowane wykształcenie medyczne, biologiczne,chemiczne itd.

      Wynagrodzenie będzie rosnąć w zależności od zaangażowania i umiejętnośc- zaczynamy od 2500 na rękę.

      Zakres obowiązków

      • Opracowanie materiału do badań, obsługa programu laboratoryjnego, wykonywanie badań na aparaturze.

      Wymagania

      • Preferowane wykształcenie wyższe: diagnosta, biotechnolog, biolog, ewentualnie technik med.

      Oferujemy

      • Atrakcyjną, ale odpowiedzialną pracę.
      • Wzrost wynagrodzenia.

Pracodawcy w Żarach