Czy to Twoja firma?

METAL-HOUSE DARIUSZ STEPA praca

Żary

Od ponad dwóch dekad, METAL-HOUSE DARIUSZ STEPA z dumą stoi na straży jakości i innowacyjności w branży metalowej. Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Żarach, w sercu województwa lubuskiego, gdzie codziennie kształtujemy stal w dzieła sztuki użytkowej.

Specjalizujemy się w produkcji balustrad ze stali nierdzewnej, które nie tylko zapewniają bezpieczeństwo, ale również dodają elegancji i nowoczesnego charakteru przestrzeniom, w których się znajdują. Nie ograniczamy się jednak tylko do balustrad. Nasze umiejętności i pasja pozwalają nam tworzyć również inne konstrukcje stalowe – od schodów zabiegowych, poręczy, przez wiaty, altanki, aż po zadaszenia szklane i hale stalowe. W naszej ofercie znajdą Państwo także nowoczesne ogrodzenia, schody kręcone i schody z podestem, które są synonimem funkcjonalności i designu.

Jesteśmy dumni z naszej historii, która rozpoczęła się w 1995 roku. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Nasza praca to połączenie rzemiosła, technologii i artystycznego zmysłu, co widać w każdym wykończeniu, spawie i polerze.

Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów to nie tylko obietnica – to fundament, na którym budujemy relacje z naszymi klientami. Rozumiemy, że każde zlecenie jest unikalne, dlatego podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem i elastycznością, aby sprostać indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

W METAL-HOUSE DARIUSZ STEPA wierzymy, że stal, choć z natury twarda i nieugięta, w rękach naszych specjalistów może przybierać formy pełne gracji i lekkości. Zapraszamy do współpracy – razem stwórzmy coś trwałego i pięknego.

METAL-HOUSE DARIUSZ STEPA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy METAL-HOUSE DARIUSZ STEPA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca METAL-HOUSE DARIUSZ STEPA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa METAL-HOUSE DARIUSZ STEPA

Siedziba główna

METAL-HOUSE DARIUSZ STEPA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
METAL-HOUSE DARIUSZ STEPA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca METAL-HOUSE DARIUSZ STEPA - oferty archiwalne

  • Monter konstrukcji stalowych

    • Żary
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zgodnie z wykonywanym zawodem

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe (monter), mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach od 06:00 do 14:00. Miejsce pracy: ul. Gospodarcza 4, 68-200 Żary.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ślusarz-spawacz

    • Żary

      Zgodnie z wykonywanym zawodem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: śłusarz/spawacz
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe (spawacz z uprawnieniami ślusarza), mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 06:00-14:00. Miejsce pracy: Gospodarcza 4, 68-200 Żary.

Pracodawcy w Żarach