Czy to Twoja firma?

ARESZT ŚLEDCZY W TARNOWSKICH GÓRACH praca

Tarnowskie Góry
WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI
ARESZT ŚLEDCZY W TARNOWSKICH GÓRACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ARESZT ŚLEDCZY W TARNOWSKICH GÓRACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARESZT ŚLEDCZY W TARNOWSKICH GÓRACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARESZT ŚLEDCZY W TARNOWSKICH GÓRACH

Siedziba główna

ARESZT ŚLEDCZY W TARNOWSKICH GÓRACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
ARESZT ŚLEDCZY W TARNOWSKICH GÓRACH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ARESZT ŚLEDCZY W TARNOWSKICH GÓRACH - oferty archiwalne

  • Kierowca działu kwatermistrzowskiego

    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kierowanie samochodami służbowymi i uprzywilejowanymi;
      szczegółowe informacje:

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Prawo jazdy kat. D
      • Inne wymagania: szczegółowe informacje zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 691 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Strażnik działu ochrony

      dozorowanie osadzonych, konwojowanie, służba wartownicza;

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 327 PLN

Pracodawcy w Tarnowskich Górach