Czy to Twoja firma?

PHU Budmar Marcin Kostrzewski praca

Płock

Jesteśmy PHU Budmar Marcin Kostrzewski, dumnym przedstawicielem branży budowlanej z serca województwa mazowieckiego, zlokalizowanym w malowniczym Płocku. Nasza przygoda zaczęła się w 2006 roku i od tego czasu nieustannie budujemy naszą markę na solidnych fundamentach doświadczenia, rzetelności i zaangażowania.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie robót budowlanych, od instalowania przeciwpożarowych systemów alarmowych po kompleksowe roboty wykończeniowe. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do tworzenia bezpiecznych i estetycznych przestrzeni, które służą społeczności i wzbogacają codzienne życie naszych klientów. Nasza oferta obejmuje także roboty budowlane w zakresie domów opieki społecznej, gdzie każdy projekt traktujemy z wyjątkową starannością i empatią.

Przez lata naszej działalności wygraliśmy 16 przetargów publicznych, co świadczy o naszej konkurencyjności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Łączna wartość tych projektów to imponująca suma 1 692 509,52 zł, co potwierdza naszą stabilność finansową i zdolność do realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń.

Nasza firma jest synonimem wysokiej jakości i profesjonalizmu. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na głęboką wiedzę i kompetencje, które pozwalają nam na realizację projektów z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Jesteśmy przekonani, że nasza praca to nie tylko budowanie ścian, ale tworzenie przestrzeni, które żyją wraz z ludźmi.

Jako liderzy na rynku lokalnym, jesteśmy zawsze gotowi podejmować nowe wyzwania i dostarczać rozwiązania, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko umiejętność wygrywania przetargów, ale przede wszystkim zdolność do tworzenia wartości, która trwa dłużej niż sam budynek.

Zapraszamy do współpracy z PHU Budmar Marcin Kostrzewski – tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy projekt realizowany jest z pasją i zaangażowaniem.

PHU Budmar Marcin Kostrzewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Płock
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PHU Budmar Marcin Kostrzewski

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU Budmar Marcin Kostrzewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PHU Budmar Marcin Kostrzewski - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    PHU Budmar Marcin Kostrzewski
    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w budownictwie - remonty

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: szpachlowania, malowania, układanie podłóg
      • Inne wymagania: doświadczenie w budownictwie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Płock
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Płocku