Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Inwalidów NOWATOR praca

Płock

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią płockiej społeczności, oferując szeroki wachlarz usług, które odpowiadają na różnorodne potrzeby naszych klientów. Nasza historia zaczęła się w 2002 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić na rynek usługi ochroniarskie, które do dziś stanowią trzon naszej działalności. Specjalizujemy się zarówno w ochronie bez obsługi systemów bezpieczeństwa, jak i w zakresie obsługi tych systemów, co pozwala nam zapewnić kompleksową ochronę dla naszych klientów.

Jednak nasza oferta nie kończy się na ochronie. Rozumiemy, że bezpieczeństwo to nie tylko kwestia monitoringu i patrolowania, ale również zapewnienie funkcjonalnej infrastruktury. Dlatego też w naszym portfolio znajdą Państwo usługi związane z wykonywaniem instalacji elektrycznych, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania każdego obiektu.

Zarządzanie nieruchomościami to kolejny obszar, w którym wykazujemy się profesjonalizmem i doświadczeniem. Dzięki naszemu zaangażowaniu, obiekty naszych klientów są nie tylko dobrze chronione, ale również zadbane i efektywnie zarządzane.

Zdajemy sobie sprawę, że czystość i higiena w miejscu pracy to fundament zdrowego środowiska. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi sprzątające, zarówno niespecjalistyczne, jak i specjalistyczne, które są dostosowane do specyficznych wymagań różnych przestrzeni przemysłowych.

Z troską o zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów i ich pracowników, w naszej ofercie znajdują się również usługi medyczne, w tym praktyka lekarska ogólna oraz dentystyczna. Wierzymy, że dostęp do opieki zdrowotnej jest kluczowy dla utrzymania produktywności i dobrego samopoczucia.

Rozumiemy również, jak ważna jest organizacja pracy biurowej, dlatego uzupełniamy naszą ofertę o usługi takie jak przygotowywanie dokumentów czy wykonywanie fotokopii, co pozwala naszym klientom skupić się na ich podstawowej działalności.

Nie zapominamy także o znaczeniu opakowań, które są nieodzownym elementem każdej produkcji. Dostarczamy wysokiej jakości opakowania z papieru i tektury, które chronią produkty naszych klientów i przyczyniają się do ich wizerunku na rynku.

Nasza różnorodność usług odzwierciedla nasze zaangażowanie w zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy być wsparciem dla lokalnej społeczności i przyczyniać się do jej rozwoju. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Spółdzielnia Inwalidów NOWATOR najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy Spółdzielnia Inwalidów NOWATOR

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Inwalidów NOWATOR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Spółdzielnia Inwalidów NOWATOR

Siedziba główna

Spółdzielnia Inwalidów NOWATOR poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Spółdzielnia Inwalidów NOWATOR
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Plock
  3. Bielsko-Biała
  4. Olsztyn
  5. Łódź
  6. Bydgoszcz
  7. Garwolin
  8. Radom
  9. Gdańsk
  10. Gdynia

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Spółdzielnia Inwalidów NOWATOR - oferty archiwalne

  • Sortowacz/niepełnosprawni

    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sortowanie pieczywa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka/niepełnosprawni

    • Płock

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy do uzgodnienia
  • Pracownik produkcji/niepełnosprawni

    • Płock

      Wykonywanie opakowań tekturowych.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 850 PLN

Pracodawcy w Płocku