Czy to Twoja firma?

Urząd Miasta Szczecinek praca

Szczecinek
Urząd Miasta Szczecinek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa doradztwo / konsulting / audyt it (informatyka) prawo i administracja państwowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Urząd Miasta Szczecinek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Urząd Miasta Szczecinek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Urząd Miasta Szczecinek

Siedziba główna

Urząd Miasta Szczecinek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Urząd Miasta Szczecinek - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Urząd Miasta Szczecinek
    • Szczecinek
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pozyskiwanie i rozliczanie środków ze źródeł zewnętrznych, krajowych i zagranicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: pozyskiwanie i rozliczanie środków ze źródeł zewnętrznych i krajowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczecinku