Czy to Twoja firma?

KRONOSPAN POLSKA sp. z o.o. praca

Szczecinek

W sercu Polski, w malowniczym Szczecinku, narodziła się nasza historia. Jako Kronospan Polska, jesteśmy dumni, że od ponad 120 lat doskonalimy sztukę tworzenia materiałów drewnopochodnych. Nasza misja to nieustanne udoskonalanie drewna, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze produkty, od konstrukcyjnych materiałów budowlanych Kronobuild, przez innowacyjne panele elewacyjne Kronoart, aż po różnorodne panele drewnopochodne, podłogi laminowane i płyty OSB, są wyznacznikiem jakości i trwałości. Każdy element naszej oferty jest wynikiem pasji i zaangażowania około 3 000 pracowników, którzy codziennie przyczyniają się do naszego sukcesu.

Jako światowy lider w produkcji surowych i laminowanych płyt MDF oraz HDF, zawsze stawiamy na innowacje. Nasze technologie filtracyjne są najnowocześniejsze i prośrodowiskowe, co pozwala nam na efektywne wykorzystanie surowców i energii. Dzięki temu, nasze produkty nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale również są przyjazne dla naszej planety.

Dbamy o to, by nasze drewno pochodziło z legalnych źródeł, a nasze procesy produkcyjne były wydajne i zrównoważone. To właśnie nasze certyfikaty mówiące o legalnym pochodzeniu surowca drzewnego oraz wykorzystanie drewna certyfikowanego, zielonej energii i drewna z recyklingu stanowią o naszej przewadze konkurencyjnej.

Jesteśmy obecni na całym świecie, z ponad 40 zakładami w Europie, Azji i USA, co pozwala nam na utrzymanie unikalnego łańcucha dostaw. Nasza sieć produkcyjna i magazynowa gwarantuje, że produkty Kronospan dotrą do klientów szybko i sprawnie, niezależnie od ich lokalizacji.

W Kronospanie wierzymy, że nasza praca ma znaczenie. Dbałość o środowisko, zaangażowanie w rozwój innowacyjnych technologii i nieustanne dążenie do perfekcji to wartości, które kształtują naszą firmę każdego dnia. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu tworzymy nie tylko produkty, ale również lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

KRONOSPAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł księgowość / ekonomia motoryzacja

Oferty pracy KRONOSPAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRONOSPAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter klimatyzacji!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Zwrotniczy

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Profil pracodawcy
    • Zachodniopomorskie
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Operator maszyn

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana

Mapa KRONOSPAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

KRONOSPAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KRONOSPAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Kwidzyń
  4. Bielsko-Biała
  5. Tychy
  6. Słupsk
  7. Jelenia Góra
  8. Przedborz
  9. Szczecinek
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KRONOSPAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator rębaka

    • Szczecinek
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa rębaka i transporterów surowców drzewnych. Wymiana noży na rębaku. Dbanie o stan techniczny rębaków i jakość zrębów. Zapewnianie maksymalnej wydajności rębaków.Rejestrowanie ilości przerobionego surowca dla danej zmiany.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczecinku