Czy to Twoja firma?

LuBi-Software praca

Szczecinek

LuBi-Software najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Szczecinek
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy LuBi-Software

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LuBi-Software

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LuBi-Software

Siedziba główna

Praca LuBi-Software - oferty archiwalne

  • Opiekunka do dzieci od stycznia

    LuBi-Software
    • Szczecinek
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • 20-25 zł / godz.
    • Zakres obowiązków

      Od stycznia, 3-4 razy w tygodniu (2-3h dziennie) zatrudnimy opiekunkę do dwójki dzieci 4 i 6 lat.

      Szukamy osoby ciepłej i odrobinę elastycznej. Chcielibyśmy, abyś w czasie pobytu z dziećmi pomalowała z nimi farbkami, porysowała, powycinała coś lub bawiła się z nimi instrumentami.

      Od marca będziemy oferować 3-4 h pracy dziennie.

      Preferujemy stałe godziny każdego dnia, do godziny 15 max, ale to do uzgodnienia.

      Wymagania

      • elastyczność
      • zaangażowanie
      • ciepło i dobroć

      Oferujemy

      • możliwość negocjacji wynagrodzenia
      • elastyczność w wyborze godzin pracy, jednocześnie chcielibyśmy, aby były one stałe przez cały tydzień
      • wyżywienie i napoje w czasie pracy

Pracodawcy w Szczecinku