Czy to Twoja firma?

Centrum Zdrowych Włosów salon fryzjerski praca

Szczecinek
Centrum Zdrowych Włosów salon fryzjerski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Szczecinek
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Centrum Zdrowych Włosów salon fryzjerski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Zdrowych Włosów salon fryzjerski

Mapa Centrum Zdrowych Włosów salon fryzjerski

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Centrum Zdrowych Włosów salon fryzjerski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Zdrowych Włosów salon fryzjerski - oferty archiwalne

  • Fryzjer Damski

    • Szczecinek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    • Dołącz do zespołu Centrum Zdrowych Włosów, salonu fryzjerskiego włoskiej marki premium Kemon - w Szczecinku!!!

      Jeżeli potrzebujesz zmiany obecnej pracy - gwarantujemy dyskrecję.

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub kontakt telefoniczny.

      Zakres obowiązków

      • Kolor, cięcie i pielęgnacja - FRYZJER DAMSKI !

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • miła aparycja
      • dyspozycyjność

      Oferujemy

      • umowę o pracę - pełen etat
      • 38 h tygodniowo
      • wysokie warunki wynagrodzenia zależne od efektów Twojej pracy
      • kursy i szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb!

Pracodawcy w Szczecinku