Czy to Twoja firma?

TELZAS sp. z o.o. praca

Szczecinek

Jesteśmy Telzas, Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych rozwiązań elektrycznych i elektronicznych. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Szczecinku ponad cztery dekady temu, w 1976 roku. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, by być na czele innowacji i jakości w naszej branży.

Specjalizujemy się w systemach zasilania DC i AC, systemach nadzoru, chłodzenia i wentylacji, a także w zaawansowanych systemach sterowania i wsparcia. Nasze produkty i usługi są wynikiem głębokiego zaangażowania w realizację celów naszych Partnerów. Jesteśmy dumni, że możemy być odpowiedzialnym producentem i wiarygodnym doradcą dla firm z różnych sektorów.

Jako wiodący producent i dostawca, oferujemy nie tylko sprzęt, ale również kompleksowe usługi serwisowe, doradztwo i szkolenia dla personelu. Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie niezawodności i bezpieczeństwa, dlatego nasze działania opieramy na ciągłym doskonaleniu i innowacyjności. Badania nad nowymi rozwiązaniami to dla nas klucz do sukcesu.

Nasze zobowiązanie do jakości i ochrony środowiska potwierdzają certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001. Jesteśmy również firmą o ugruntowanej pozycji finansowej, co zostało zaakcentowane Certyfikatem Wiarygodności Płatniczej. To dla nas ważne, ponieważ daje to naszym klientom pewność, że są w dobrych rękach.

Nasza międzynarodowa obecność rośnie, co świadczy o globalnym zasięgu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci z różnych zakątków świata. W TELZAS wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy łączą technologiczną precyzję z ludzkim dotykiem.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz budują przyszłość z Telzas. Razem możemy więcej.

TELZAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika it (informatyka) magazyn księgowość / ekonomia

Oferty pracy TELZAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TELZAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TELZAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

TELZAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
TELZAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TELZAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Szczecinek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kompleksowe prace związane z obsługą magazynu.
      Przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru.
      Kompletowanie materiałów do produkcji.
      Sprawdzanie pod kątem jakościowym oraz ilościowym przyjmowanych towarów.
      Przeprowadzanie inwentaryzacji, weryfikacja poprawności stanu magazynowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera. Obsługa MS Excel, sumienność, dokładność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technik elektryk/ technik elektronik/ młodszy konstruktor

      projektowanie i wdrażanie do produkcji urządzeń zasilających
      dobór aparatów elektrycznych i pozostałych komponentów wyrobu
      opracowywanie dokumentacji urządzeń przy współpracy z konstruktorem
      udział w próbach i badaniach wyrobów oraz modeli, prototypów

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność tworzenia schematów elektrycznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 600 - 4 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia zależy od doświadczenia, kompetencji

Pracodawcy w Szczecinku