Czy to Twoja firma?

MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT praca

Pruszcz Gdański

Witaj, nazywam się MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT i jestem dumnym przedstawicielem rzemiosła oraz przemysłu w sercu malowniczego Pruszcza Gdańskiego. Od 2017 roku, z pasją i zaangażowaniem, tworzymy w naszej pracowni wytrzymałe konstrukcje stalowe oraz metalowe elementy stolarki budowlanej.

Nasza historia zaczyna się w styczniu 2017 roku, kiedy to zdecydowałem się na realizację marzenia o własnej działalności. Od tego czasu, dzień po dniu, kowadło i młot w naszym warsztacie nieustannie pracują, aby dostarczać produkty, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Jako mały kowal, zwracamy wielką uwagę na detale, co wyróżnia nasze wyroby i świadczy o ich wyjątkowości. Choć nie dysponujemy informacjami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy innych aspektów działalności, to nasze dotychczasowe doświadczenie i zaangażowanie w każde zlecenie pozwalają nam wierzyć, że jesteśmy cenionym partnerem dla naszych klientów.

W naszej pracy kierujemy się prostymi, lecz fundamentalnymi zasadami: solidnością wykonania, trwałością materiałów i estetyką, która sprawia, że nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale i przyjemne dla oka. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, które podchodzimy z entuzjazmem, gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich, którzy cenią sobie rzetelność, profesjonalizm i wysoką jakość produktów metalowych. Razem możemy stworzyć coś trwałego i pięknego, co będzie służyć przez lata.

MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT

Praca alert - powiadomienia

Praca MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT

Siedziba główna

MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    MAŁY KOWAL MAREK KLEINSCHMIDT
    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie półfabrykatów według załączonej dokumentacji, wykonywanie elementów mebli i balustrad, kontrola jakości, montaż balustrad, spawanie, wiercenie, szlifowanie elementów z blach gr. od 2 do 5 mm, obsługa maszyn ślusarskich, praca przy stali zwykłej i nierdzewnej. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 7-17 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pruszczu Gdańskim