Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 praca

Pruszcz Gdański

Witajcie w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1, miejscu, gdzie edukacja i rozwój osobisty naszych uczniów są najważniejsze. Nasza historia zaczyna się w Łodzi, ale nasze skrzydła rozciągają się dalej, obejmując jednostkę w Pruszczu Gdańskim oraz oddział w Gorzowie Wielkopolskim. Od 2002 roku, kiedy to nasz obecny kierownik jednostki dołączył do zespołu, nieustannie dążymy do tego, by nasza oferta edukacyjna była synonimem jakości i innowacji.

Nasza oferta edukacyjna obejmuje Liceum Ogólnokształcące, Szkołę Podstawową oraz Oddział Przedszkolny, co pozwala nam towarzyszyć naszym uczniom na różnych etapach ich edukacyjnej podróży. Jesteśmy dumni, że możemy kształcić młode umysły i przygotowywać je do wyzwań przyszłości, niezależnie od tego, czy znajdują się one na początku swojej edukacyjnej ścieżki, czy są już na jej kolejnym etapie.

Chociaż nie dysponujemy pełnymi informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy konkretnej misji i wartości, które przyświecają naszej działalności, to każdego dnia udowadniamy, że naszym priorytetem jest dostarczanie edukacji na najwyższym poziomie. Nasze zaangażowanie w rozwój uczniów i pasja, z jaką podchodzimy do procesu nauczania, są naszymi niepisanych wartościami, które kształtują naszą codzienną pracę.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy nieustannie poszukują nowych metod nauczania, aby nasze lekcje były ciekawe i inspirujące. Wierzymy, że każdy uczeń jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście, które pomoże mu osiągnąć sukces.

Zapraszamy do naszej społeczności edukacyjnej, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy dzień jest nową okazją do nauki, odkrywania i wzrastania. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy uczniowie może czuć się bezpiecznie, akceptowany i inspirowany do osiągania swoich celów.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Siedziba główna

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 - oferty archiwalne

  • Osoba sprzątająca

    Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca w szatni szkolnej, sprzątanie przydzielonego rejonu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 14-18.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 510 - 1 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pruszczu Gdańskim