Czy to Twoja firma?

JEDNOSTKA WOJSKOWA 1300 praca

Pruszcz Gdański

W sercu Pruszcza Gdańskiego, gdzie historia splata się z nowoczesnością, znajduje się nasza wyjątkowa jednostka – 49 Baza Lotnicza, znana także jako JEDNOSTKA WOJSKOWA 1300. Jesteśmy dumni, że od momentu naszego powstania w 2011 roku, na mocy decyzji Ministra Obrony Narodowej, staliśmy się ważnym punktem na mapie polskiego lotnictwa wojskowego.

Nasze początki sięgają 1 stycznia 2012 roku, kiedy to oficjalnie rozpoczęliśmy działalność. Z biegiem lat, nasza baza nie tylko utrzymała swoje znaczenie, ale również dynamicznie się rozwijała. W 2015 roku podjęto decyzję o kontynuacji naszej misji, a w 2018 roku szef Sztabu Generalnego WP umocnił naszą pozycję, podpisując aneks do koncepcji rozwoju garnizonu.

Jako strażnicy nieba, bazujemy na potężnych śmigłowcach Mi-24 oraz Mi-2, które są symbolem naszej siły i gotowości do działania. Nieustannie dążymy do rozwoju i modernizacji – planowane poszerzenie terenu lotniska oraz budowa koszar dla kadry obrony terytorialnej to tylko część naszych ambitnych planów. Jesteśmy także gotowi na przyszłość, przygotowując się do rozlokowania systemu obrony przeciwrakietowej programu "Wisła".

Nasza przewaga konkurencyjna tkwi w tradycjach, które pielęgnujemy z wielką troską. Przejmujemy i kultywujemy dziedzictwo tradycji różnych pułków lotniczych, co czyni nas nie tylko strażnikami bezpieczeństwa, ale również strażnikami historii.

W 49 Bazie Lotniczej, każdy dzień to nowe wyzwania, ale i nowe możliwości do wykazania się i przyczynienia do bezpieczeństwa naszego kraju. Jesteśmy dumni, że możemy służyć Polsce, rozwijając nasze umiejętności i potencjał w służbie nie tylko dzisiaj, ale i jutro. Zapraszamy do śledzenia naszej historii i dołączenia do naszej misji – misji, która nigdy się nie kończy.

JEDNOSTKA WOJSKOWA 1300 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie prawo i administracja państwowa sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy JEDNOSTKA WOJSKOWA 1300

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JEDNOSTKA WOJSKOWA 1300

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JEDNOSTKA WOJSKOWA 1300

Siedziba główna

JEDNOSTKA WOJSKOWA 1300 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JEDNOSTKA WOJSKOWA 1300 - oferty archiwalne

  • Referent

    JEDNOSTKA WOJSKOWA 1300
    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie teczek akt personalnych żołnierzy, wydawanie kadrowych decyzji administracyjnych żołnierzy korpusu szeregowych, opracowywanie dokumentacji żołnierzy, wydawanie skierowań na badania okresowe, obsługa i bieżąca aktualizacja sieciowego systemu ewidencji wojskowej itp. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 07:30-15:30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: znajomość programów Microsoft Excel, Word.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 513,3 do 4 113 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog - konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej

    • umowa na zastępstwo

      Prowadzenie szkoleń zajęć z żołnierzami kierowanymi na misje poza granicami kraju oraz po powrocie. Uczestniczenie w pracach komisji rekrutacyjnej żołnierzy po udziału w misjach. Wydawanie opinii psychologicznej uczestnikom misji kierowanych na turnusy leczniczo-profilaktyczne. Udzielanie dowódcom pododdziałów konsultacji dotyczących postępowania z żołnierzami naruszającymi dyscyplinę wojskową. Uczestniczenie w okresowych ocenach dyscypliny oraz prowadzenie stosownej ewidencji. Udzielanie porad i indywidualnej pomocy psychologicznej. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe psychologiczne w tym dyplom magistra psychologii lub dyplom magistra filozofii chrześcijańskiej ze specjalizacią filozoficzno-psychologiczną uzyskany na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim do 1 października 1981 roku. lub dyplom magistra filozofii chrześcijańskiej w zakresie psychologii uzyskany na Akademii Teologii Katolickiej do końca 1992 roku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 194,3 - 4 956,9 PLN

Pracodawcy w Pruszczu Gdańskim