Czy to Twoja firma?

AP-P0L sp. z o.o. praca

Pruszcz Gdański

W sercu malowniczego Pruszcza Gdańskiego kryje się miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością – jesteśmy Ap-P0l, sklepem detalicznym, który z pasją dostarcza naszym klientom szeroki wybór produktów spożywczych, napojów i wyrobów tytoniowych. Nasza historia jest opowieścią o zaangażowaniu, doświadczeniu i ciągłym dążeniu do doskonałości w obszarze obsługi klienta.

Choć nie możemy się podzielić wszystkimi szczegółami naszej oferty, jesteśmy przekonani, że każdy, kto odwiedza nasze sklepy, doświadcza wyjątkowej jakości obsługi, która jest naszym znakiem rozpoznawczym. W naszych półkach znajdziecie produkty, które są odpowiedzią na codzienne potrzeby, a nasz zespół zawsze służy pomocą i fachowym doradztwem.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze korzenie są głęboko osadzone w lokalnej społeczności, a nasze działania zawsze kierujemy na rzecz zadowolenia klientów. Wierzymy, że to właśnie ludzie – nasi pracownicy, z ich profesjonalizmem i zaangażowaniem – są fundamentem naszego sukcesu.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z doświadczenia i zaufania, które budujemy każdego dnia. Jesteśmy przekonani, że to właśnie relacje z klientami i umiejętność dostosowania się do ich potrzeb czynią nas wyjątkowymi na rynku detalicznym.

W Ap-P0l, każdy dzień to nowa strona naszej historii, pisana z myślą o tych, którzy nas odwiedzają. Zapraszamy do wspólnego tworzenia tej opowieści – opowieści o jakości, zaufaniu i zadowoleniu, które są dla nas najważniejsze.

AP-P0L SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja badania i rozwój

Oferty pracy AP-P0L SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca AP-P0L SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kasjer/ sprzedawca

    AP-P0L SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Kontroler dostaw/ fakturzysta

    • Pruszcz Gdański
    Dodana
  • Kierownik sklepu/ fakturzysta

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AP-P0L SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AP-P0L SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      - Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
      - Profesjonalna obsługa klienta w tym na stoiskach specjalistycznych.
      - Dbałość o zaopatrzenie sklepu: zamawianie produktów, wykładanie towaru i oznaczanie go odpowiednią cenówką.
      - Wypiek asortymentu piekarniczego.
      - Raportowanie - rozliczanie kasy fiskalnej, przygotowywanie raportów, dziennych, miesięcznych.
      - Udział w inwentaryzacjach sklepu.
      - Uczestniczenie w akcjach promocyjnych w sklepach, jak i poza nimi.
      - Dbałość o porządek i wygląd sklepu.
      - Inne prace zlecone przez przełożonego.
      Praca od poniedziałku do soboty w zakresie godzin 6-22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: pracodawca oczekuje: umiejętności pracy w zespole, otwartości i elastyczności, książeczki Sanepid, umiejętności przekazywania nabytej wiedzy nowym pracownikom, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane), wysokiej kultury osobistej, prawa jazdy kat. B (mile widziane).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . : - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. - Wynagrodzenie podstawowe oraz pr
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pruszczu Gdańskim