Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 330 IM. NAUCZYCIELI TAJNEGO NAUCZANIA praca

Warszawa
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 330 IM. NAUCZYCIELI TAJNEGO NAUCZANIA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 330 IM. NAUCZYCIELI TAJNEGO NAUCZANIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 330 IM. NAUCZYCIELI TAJNEGO NAUCZANIA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 330 IM. NAUCZYCIELI TAJNEGO NAUCZANIA

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 330 IM. NAUCZYCIELI TAJNEGO NAUCZANIA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 330 IM. NAUCZYCIELI TAJNEGO NAUCZANIA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 330 IM. NAUCZYCIELI TAJNEGO NAUCZANIA - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie terenu szkoły: sale lekcyjne, korytarze, łazienki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe; roczne doświadczenie zawodowe; dokładność; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: sprzątanie terenu szkoły: sale lekcyjne, korytarze, łazienki. Praca w godz. 12.00-20.00 lub 13.00-21.00. [Kontakt: e-mail: sp330@eduwarszawa.pl; tel. 22 259 40 83]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia motywacyjna + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Warszawa

      - Sprzątanie terenu szatni szkolnej,
      - Nadzór nad szafkami szkolnymi i kluczami,
      - Sprzątanie bloku sportowego, przebieralni i łazienek.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe; roczne doświadczenie zawodowe; dokładność; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - Sprzątanie terenu szatni szkolnej, - Nadzór nad szafkami szkolnymi i kluczami, - Sprzątanie bloku sportowego, przebieralni i łazienek. Praca w godz. 6.00-14.00 lub 7.00-15.00. [Kontakt: e-mail: sp330@eduwarszawa.pl; tel. 22 259 40 83]

      Oferujemy

  • Pomoc nauczyciela

    • Warszawa
    • 3 300 zł / mies.

      - praca z dzieckiem z orzeczeniem o kształceniu specjalnym podczas lekcji
      - opieka w trakcie lekcji
      - opieka świetlicowa

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, cierpliwość, stanowczość, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - praca z dzieckiem z orzeczeniem o kształceniu specjalnym podczas lekcji - opieka w trakcie lekcji - opieka świetlicowa [Zgłoszenia: sp330@edu.um.warszawa.pl, 22 648 79 29]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN

Pracodawcy w Warszawie