Czy to Twoja firma?

Szkółka Pływacka DEPKA Karol Torcz praca

Kołobrzeg

Od ponad dekady Szkółka Pływacka DEPKA Karol Torcz z pasją i zaangażowaniem wprowadza naszych klientów w świat sportów wodnych i rekreacji. Nasza historia sięga 2006 roku, kiedy to zrodziła się z fascynacji historią małej foczki "Depka", która stała się symbolem naszej firmy. Zlokalizowani w malowniczym Kołobrzegu, jesteśmy miejscem, gdzie każdy, niezależnie od wieku, może odkryć radość płynącą z aktywności fizycznej.

Jesteśmy dumni z naszej profesjonalnej kadry trenerów i instruktorów, którzy są naszym największym atutem. To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do klienta, nasze zajęcia pływackie cieszą się niezmienną popularnością. Oferujemy zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne, dostosowane do potrzeb i umiejętności uczestników.

Ale DEPKA to nie tylko nauka pływania. Nasze usługi to bogaty wachlarz możliwości, począwszy od organizacji imprez sportowych, przez informacje dla turystów, aż po wynajem sprzętu rekreacyjnego. Jesteśmy także przewodnikiem w świecie podróży – nasze biuro podróży DEPKA Travel organizuje obozy, kolonie letnie i zimowe oraz inne wyjazdy, które pozostają niezapomnianymi przygodami.

Nasza oferta edukacyjna obejmuje również lekcje językowe oraz usługi paramedyczne, co świadczy o naszym zaangażowaniu w kompleksową obsługę naszych klientów. Wierzymy, że rozwój osobisty i dbałość o zdrowie są kluczowe dla każdego, kto pragnie cieszyć się życiem w pełni.

W DEPKA stawiamy na jakość i profesjonalizm, co przekłada się na zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci. Nasze zajęcia i wyjazdy są bezpieczne, a każdy uczestnik traktowany jest z najwyższą troską. To właśnie dzięki temu, mimo braku danych o naszej pozycji rynkowej, cieszymy się ugruntowaną reputacją i zaufaniem wśród osób, które skorzystały z naszych usług.

Zapraszamy do Szkółki Pływackiej DEPKA Karol Torcz – miejsca, gdzie pasja do sportu i rekreacji łączy się z profesjonalizmem i troską o każdego klienta. Razem odkryjemy radość płynącą z aktywności, zdrowia i podróży. Dołącz do naszej społeczności i pozwól sobie na chwilę przygody i relaksu!

Szkółka Pływacka DEPKA Karol Torcz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ratownik Kołobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Szkółka Pływacka DEPKA Karol Torcz

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkółka Pływacka DEPKA Karol Torcz

  • Ratownik wodny

    Szkółka Pływacka DEPKA Karol Torcz
    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkółka Pływacka DEPKA Karol Torcz

Oddział Kołobrzeg

Oddział Koszalin

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkółka Pływacka DEPKA Karol Torcz - oferty archiwalne

    • Kołobrzeg
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie bezpieczeństawa osób na obszarach wodnych. Praca w godzinach 7-15, 15-22, również w dni wolne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Uprawnienia: Ratownik wodny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł/mies.

Pracodawcy w Kołobrzegu