Czy to Twoja firma?

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu praca

Kołobrzeg

W sercu malowniczego Kołobrzegu, gdzie fale Bałtyku niosą ze sobą odwieczne opowieści, znajduje się nasz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej – miejsce, które od lat jest ostoją wsparcia dla tych, którzy napotykają na życiowe trudności. Jesteśmy dumną instytucją samorządową, która z zaangażowaniem i empatią podchodzi do potrzeb naszych mieszkańców, oferując im pomocną dłoń w najtrudniejszych momentach ich życia.

Nasza historia rozpoczęła się od chęci niesienia pomocy i budowania silnej, wspierającej się społeczności. W dniu 28 grudnia 2022 roku, nasza misja i zakres działania zostały wzmocnione decyzją Rady Miasta Kołobrzeg, która przekształciła nasz ośrodek w Centrum Usług Społecznych. To przełomowy moment, który otworzył przed nami nowe możliwości jeszcze lepszego reagowania na potrzeby naszych mieszkańców.

Nasze usługi to nie tylko pomoc materialna, ale przede wszystkim wsparcie psychologiczne, doradztwo i pośrednictwo w rozwiązywaniu problemów życiowych. Współpracujemy z szerokim spektrum instytucji – od szkół, przez służby zdrowia, aż po organy ścigania – aby zapewnić kompleksową opiekę i pomoc na każdym kroku.

Jesteśmy więcej niż ośrodkiem pomocy społecznej; jesteśmy częścią wspólnoty, która dba o swoich mieszkańców. Nasze działania są wyrazem głębokiego przekonania, że każdy zasługuje na szacunek, zrozumienie i szansę na lepsze jutro.

Zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Okopowej, gdzie każdy może znaleźć wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. W Kołobrzegu nie jesteś sam – jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie księgowość / ekonomia

Oferty pracy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu

Mapa Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu

Siedziba główna

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu - oferty archiwalne

  • Opiekun osoby starszej

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu
    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad osobą starszą, wymagającą pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Praca w godz. 7:30-15:30, do uzgodnienia. Zadaniowy system pracy. Praca na terenie gminy Kołobrzeg.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. Własny samochód osobowy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Kołobrzeg

      Opieka nad osobą starszą, wymagającą pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Wykonywanie zabiegów higienicznych przy osobie leżącej, dbanie o czystość i porządek. Praca na terenie gminy Kołobrzeg w godz. 8-20.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto/h

Pracodawcy w Kołobrzegu