Czy to Twoja firma?

Urząd Miasta Kołobrzeg praca

Kołobrzeg
jednostka samorządowa
Urząd Miasta Kołobrzeg najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa praca fizyczna księgowość / ekonomia sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Urząd Miasta Kołobrzeg

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Urząd Miasta Kołobrzeg

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Urząd Miasta Kołobrzeg

Siedziba główna

Urząd Miasta Kołobrzeg poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Urząd Miasta Kołobrzeg
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Goleniów
  3. Kołobrzeg
  4. Koszalin
  5. Swidwin
  6. Szczecin
  7. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Urząd Miasta Kołobrzeg - oferty archiwalne

  • Główny specjalista biura miejskiego konserwatora zabytków

    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Informacja o naborze dostepna na stronie: zakładka: BIP- Rekrutacja- Aktualne oferty pracy. Termin składania ofert do 22.07.2022 r.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Informacja o wymaganiach niezbędnych dostępna na stronie: zakładka: BIP- Rekrutacja- Aktualne oferty pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inspektor w biurze kadr i płac

    • Kołobrzeg

      Informacje na stronie um.kolobrzeg.pl w zakładce "rekrutacja". Możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony. Praca w godzinach 7:30-13:30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: 3 lata doświadczenia w zakresie płac. Więcej informacji na stronie um.kolobrzeg.pl w zakładce "rekrutacja"

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
  • Miejski konserwator zabytków - kierownik biura

    • Kołobrzeg
    • część etatu
    • 4 000 zł / mies.

      Informacje na stronie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ochrona zabytków
      • Inne wymagania: 5 lat stażu w zawodzie . więcej informacji na

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy

Pracodawcy w Kołobrzegu