Czy to Twoja firma?

Przedszkole Miejskie Nr 4 praca

Kołobrzeg

W sercu naszej społeczności, Przedszkole Miejskie Nr 4 jest miejscem, gdzie dzieciństwo rozkwita w pełni kolorów i radości. Nasza placówka to nie tylko przestrzeń do nauki i zabawy, ale przede wszystkim środowisko, które przygotowuje naszych najmłodszych do życia w społeczeństwie, pielęgnując ich wyobraźnię i ciekawość.

Z dumą tworzymy miejsce, gdzie każdy dzień jest przygodą, a edukacja przeplata się z zabawą. Organizujemy uroczystości i imprezy przedszkolne, które są nie tylko okazją do świętowania, ale także ważnym elementem edukacyjnym, uczącym dzieci pracy w grupie i integracji społecznej.

Nasze sale są wyposażone w starannie dobrane pomoce dydaktyczne i zabawki, które odpowiadają potrzebom poszczególnych grup wiekowych. Dbamy o to, aby nasze przestrzenie były bezpieczne i stymulujące dla młodych umysłów. Nasz plac zabaw to oaza zieleni, wyposażona w nowoczesny sprzęt rekreacyjny, który zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Ponadto, z troską o zdrowie naszych podopiecznych, monitorujemy jakość powietrza, by zapewnić im jak najlepsze warunki do zabawy i nauki.

W Przedszkolu Miejskim Nr 4 każde dziecko jest wyjątkowe. Dlatego z radością prowadzimy Oddział Specjalny i Oddział Integracyjny, gdzie z indywidualnym podejściem wspieramy rozwój dzieci z różnymi potrzebami. Nasze działania są ukierunkowane na wsparcie każdego dziecka, by mogło osiągnąć swój pełen potencjał.

Rozumiemy, że wychowanie dziecka to nie tylko praca przedszkola, ale również wyzwanie dla rodziców. Dlatego oferujemy dyżur psychologa oraz wsparcie w różnych sytuacjach, takich jak występowanie wszy czy kryzysy psychiczne. Nasz elektroniczny system ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu to wygoda i bezpieczeństwo, które doceniają rodzice.

Wspólnie z naszą społecznością angażujemy się w akcję 1,5%, dzięki której możemy inwestować w nowy sprzęt edukacyjny. To wszystko sprawia, że Przedszkole Miejskie Nr 4 to nie tylko placówka oświatowa, ale także serce społeczności, które bije w rytmie dziecięcego śmiechu i radości z każdego nowego odkrycia. Zapraszamy do naszego świata, gdzie każdy dzień to nowa strona wspaniałej przygody.

Przedszkole Miejskie Nr 4 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Miejskie Nr 4

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Miejskie Nr 4

Mapa Przedszkole Miejskie Nr 4

Siedziba główna

Przedszkole Miejskie Nr 4 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Miejskie Nr 4 - oferty archiwalne

  • Pedagog specjalny

    Przedszkole Miejskie Nr 4
    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca z dziećmi o specyficznych potrzebach edukacyjnych, konsultacje z rodzicami i nauczycielami

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagog specjalny
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe: specjalność pedagog specjalny. Umiejętność pracy z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel przedszkola

    • Kołobrzeg
    • 2 500 zł / mies.

      Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym. Praca w Kołobrzegu w godz. 6.30-11.30, 11.30-17.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
      • Inne wymagania: Umiejetność pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN

Pracodawcy w Kołobrzegu