Czy to Twoja firma?

Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu praca

Poznań

Jesteśmy Wielkopolskim Zarządem Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem, z siedzibą w sercu Poznania. Nasza historia rozpoczęła się w październiku 2020 roku, kiedy to objęliśmy trwały zarząd nad nieruchomościami gruntowymi przy ulicy Piekary 17, które są własnością Województwa Wielkopolskiego. Od tego czasu nieustannie dbamy o to, aby zarządzane przez nas tereny były obsługiwane z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Specjalizujemy się w administrowaniu i geodezyjnej obsłudze nieruchomości, co obejmuje szeroki wachlarz usług, od prac geodezyjno-urządzeniowo-rolnych po prace scaleniowo-wymienne. Jesteśmy także odpowiedzialni za obsługę finansowo-księgową dochodów i wydatków budżetu województwa, co jest kluczowe dla efektywnego zarządzania gruntami wyłączonymi z produkcji rolniczej.

Nasza doświadczona kadra geodezyjna i gleboznawcza, wspierana przez nowoczesny sprzęt komputerowy i pomiarowy, jest naszym największym atutem. Dzięki nim jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami. To właśnie nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność sprawia, że każdego dnia możemy być dumni z wykonywanej pracy.

Jako organizacja, stawiamy na podejście, które jest zarówno pewne siebie, jak i przyjazne. Rozumiemy, że geodezja i kartografia to dziedziny wymagające precyzji, dlatego zawsze staramy się wyjaśniać skomplikowane koncepcje w prosty i zrozumiały sposób. Nasze usługi są realizowane z myślą o tym, aby każdy klient czuł się zaopiekowany i w pełni poinformowany o każdym etapie współpracy.

W Wielkopolskim Zarządzie Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu, jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na rozwój i zarządzanie przestrzenią naszego województwa. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy tworzyć przestrzeń, która będzie służyła pokoleniom.

Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia

Oferty pracy Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu

Siedziba główna

Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu - oferty archiwalne

  • Asystent geodety

    Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu
    • Chodzież
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1)sporządzanie dokumentacji geodezyjno-prawnej związanej w szczególności: z podziałami, rozgraniczeniami lub wznawianiem granic nieruchomości,
      2)wykonywanie innych prac geodezyjnych i kartograficznych, urządzeniowo-rolnych w zakresie, między innymi:
      - opracowywania dokumentacji geodezyjno-urządzeniowo-rolnej,
      - wykonywania prac scaleniowo-wymiennych,
      - opracowania dokumentacji geodezyjno-prawnej dla potrzeb inwestycji, remontów i konserwacji budynków i budowli oraz inwentaryzacji dróg i regulacji stanów prawnych nieruchomości zajętych pod drogi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, biegła obsługa komputera, Microsoft Office
      • Inne wymagania: [Inne] : Szczegóły oferty wraz z wymaganymi dokumentami oraz informacją odnośnie składania ofert zamieszczone są na stronie w zakładce Praca - Ogłoszenie nr 2/2022.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Geodeta

    • Chodzież

      1) sporządzanie dokumentacji geodezyjno-prawnej związanej w szczególności: z podziałami, rozgraniczeniami lub wznawianiem granic nieruchomości,
      2) wykonywanie innych prac geodezyjnych i kartograficznych, urządzeniowo-rolnych w zakresie, między innymi:

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

Pracodawcy w Poznaniu