AKTO Sp.z o.o

Czy to Twoja firma?

AKTO Sp.z o.o praca

Pruszków

Biuro Nieruchomości

AKTO Sp.z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy AKTO Sp.z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AKTO Sp.z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AKTO Sp.z o.o

Siedziba główna w Pruszkowie

Praca AKTO Sp.z o.o - oferty archiwalne

  • Aplikuj do Metrohouse oddział Brwinów

    • Brwinów
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 5 000-20 000 zł / mies.
    • Poszukujemy osób na stanowisko agent nieruchomości.

      Doświadczenie w branży jest mile widziane, ale nie wymagane. Każda osoba przed przystąpieniem do obowiązków przejdzie szkolenie.

      Wynagrodzenie prowizyjne od sfinalizowanych transakcji na poziomie 36% - 52%.

      Zakres obowiązków

      1. Pozyskiwanie klientów podażowych i popytowych - budowanie własnego portfela (bazy) klientów.

      2. Przygotowanie ofert sprzedaży pozyskanych nieruchomości.

      3. Prezentowanie nieruchomości klientom.

      4. Sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości.

      Wymagania

      1. Prawo jazdy

      2. Zaangażowanie

      3. Otwarta komunikacja

      4. Wysoka kultura osobista

      5. Samodzielność

      Oferujemy

      1. Wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania

      2. Praca na umowę zlecenie lub B2B

      3. Stabilność oraz rozwój zawodowy

      4. Profesjonalnie wyposażone biuro

      5. Wsparcie i przyjazną atmosferę

Pracodawcy w Pruszkowie