Czy to Twoja firma?

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców praca

Pruszków
Sklep spożywczo-przemysłowy
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Pruszkowie i Supersam Społem (sklep nr 1)

Sklep spożywczy (sklep nr 47)

Sklep spożywczy (sklep nr 70)

Sklep spożywczy (sklep nr 73)

Sklep spożywczy (sklep 77)

Sklep AGD/chemia (sklep 104)

Supersam Społem (sklep 113) Podkowa Leśna

Praca Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców
    • Podkowa Leśna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów, sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, wykładanie towaru na regały, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Praca dwuzmianowa od poniedziałku do soboty w godz. 7.00-20.00. 3 miesięczny okres pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, obsługa kas fiskalnych i obsługa klienta
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe branżowe, 3 lata stażu pracy, umiejętności: obsługa kas fiskalnych i obsługa klienta, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych, znajomość języków obcych - brak wymagań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Pruszków

      Obsługa klientów, sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, wykładanie towaru na regały, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 06:00-19:00

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze branżowe; obsługa kas fiskalnych i obsługa klienta; orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych; 3 lata stażu pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Pruszkowie