Czy to Twoja firma?

ABAT CHOCHOLSKI sp. j. praca

Wejherowo
ABAT CHOCHOLSKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ABAT CHOCHOLSKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ABAT CHOCHOLSKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ABAT CHOCHOLSKI SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

Praca ABAT CHOCHOLSKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży i produkcji

    ABAT CHOCHOLSKI SPÓŁKA JAWNA
    • Wejherowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      • szukanie nowych klientów (dzwonienie, wysyłanie maili) ,
      • kontakt z klientem : telefoniczny, mailowy i bezpośredni,
      • tworzenie i wysyłanie ofert handlowych,

      Wymagania

      • chęć do pracy,
      • łatwość nawiązywania kontaktów,
      • zaangażowanie,
      • samodzielność,
      • znajomość obsługi komputera,
      • mile widziana znajomość języka angielskiego (nie jest to warunek konieczny),

      Oferujemy

      • elastyczny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze plus prowizja),
      • wsparcie na każdym etapie pracy,

Pracodawcy w Wejherowie