Czy to Twoja firma?

SEMERLING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA MARCIN SEMERLING praca

Wejherowo

Od ponad dwóch dekad SEMERLING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA MARCIN SEMERLING jest synonimem zaufania i profesjonalizmu w branży ochrony mienia. Nasza historia zaczęła się w 2002 roku w malowniczym Wejherowie, gdzie do dziś jesteśmy dumni z tego, że możemy służyć lokalnej społeczności i klientom z całego województwa pomorskiego.

W Semerling Security, specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i czystości w różnych aspektach życia naszych klientów. Od sprzątania budynków, przez czyszczenie kominów i palenisk, po usługi recepcyjne i pralnicze – nasza oferta jest kompleksowa. Zajmujemy się także utrzymaniem zieleni, dbając o parki, trawniki i systemy nawadniające. Dodatkowo, nasze usługi obejmują oczyszczanie wnętrz cystern i tankowców oraz specjalistyczne prace takie jak dezynfekcja i dezynsekcja.

Jako firma z tradycjami, zawsze stawiamy na bliskie relacje z klientami i dostosowanie naszych usług do ich indywidualnych potrzeb. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji czy wyraźnie określonych wartości, nasze działania każdego dnia dowodzą, że priorytetem dla nas jest satysfakcja i bezpieczeństwo klientów.

Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie, gdzie ryzyko jest wszechobecne, kluczowe jest zapewnienie nie tylko ochrony, ale i czystości – dlatego też nasze usługi są tak różnorodne. Nieustannie dążymy do tego, aby nasze rozwiązania były efektywne i innowacyjne, choć nie posiadamy formalnych danych na temat naszych certyfikatów czy osiągnięć w dziedzinie innowacji i jakości.

W Semerling Security, jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Jesteśmy lokalnym liderem, który zna i rozumie potrzeby swojego regionu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają niezawodnego partnera w dziedzinie ochrony mienia i usług porządkowych. Razem możemy stworzyć bezpieczniejsze i czystsze jutro.

SEMERLING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA MARCIN SEMERLING najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy SEMERLING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA MARCIN SEMERLING

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SEMERLING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA MARCIN SEMERLING

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SEMERLING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA MARCIN SEMERLING

Siedziba główna

SEMERLING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA MARCIN SEMERLING poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
SEMERLING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA MARCIN SEMERLING
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Gdynia
  3. Łódź
  4. Olsztyn
  5. Wejherowo
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SEMERLING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA MARCIN SEMERLING - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony fizycznej

    • Wejherowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - ochrona fizyczna wyznaczonego obiektu wraz z obsługa monitoringu w Gdyni;
      pracodawca zapewnia dojazd

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: punktualność, zaangażowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wejherowie