Czy to Twoja firma?

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. KS. EDMUNDA ROSZCZYNIALSKIEGO W WEJHEROWIE praca

Wejherowo

Witaj w świecie Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 im. ks. Edmunda Roszczynialskiego w Wejherowie, gdzie pasja do edukacji i rozwój młodych ludzi kształtują przyszłość. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą historię, która jest świadectwem naszego zaangażowania w tworzenie lepszych perspektyw dla naszych uczniów.

W ciągu ostatnich lat, od 2016 do 2022, nasza szkoła przeżyła niezwykły rozwój, niemal podwajając liczbę uczniów i oddziałów klasowych. Dziś, z radością przyjmujemy 1447 uczniów, którzy rozwijają swoje talenty w 53 klasach. To świadczy o naszej nieustającej pracy i determinacji w dążeniu do doskonałości edukacyjnej.

Nasza oferta edukacyjna jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku pracy. Kształcimy w zawodach tak potrzebnych dzisiejszej gospodarce, jak technik logistyk, spedytor, ekonomista, rachunkowości, hotelarstwa, organizacji turystyki, informatyk, programista oraz żywienia i usług gastronomicznych. Współpraca z pracodawcami i uczelniami wyższymi, a także realizacja projektów unijnych, to dla nas nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim pasja i misja, której oddajemy się bez reszty.

Nasze praktyki i staże zawodowe, kursy specjalistyczne oraz zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego branżowego są nie tylko uzupełnieniem edukacji, ale przede wszystkim szansą dla naszych uczniów na zdobycie praktycznych umiejętności, które otworzą przed nimi drzwi do kariery zawodowej.

Jako jednostka oświatowa prowadzona przez Powiat Wejherowski, jesteśmy stabilnym i zaufanym partnerem w edukacji. Nasza szkoła, dzięki akredytacji w programie Erasmus, oferuje uczniom i nauczycielom możliwość uczestnictwa w zagranicznych praktykach zawodowych oraz szkoleniach, co wyróżnia nas na tle innych placówek i stanowi o naszym konkurencyjnym rynkowym położeniu.

Zapraszamy do świata, gdzie każdy uczeń jest dla nas ważny, a jego sukces jest naszym wspólnym celem. Razem tworzymy przyszłość, która jest jasna i pełna możliwości. Dołącz do naszej społeczności, gdzie edukacja to nie tylko nauka, ale przede wszystkim przygoda i pasja.

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. KS. EDMUNDA ROSZCZYNIALSKIEGO W WEJHEROWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. KS. EDMUNDA ROSZCZYNIALSKIEGO W WEJHEROWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. KS. EDMUNDA ROSZCZYNIALSKIEGO W WEJHEROWIE

Mapa POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. KS. EDMUNDA ROSZCZYNIALSKIEGO W WEJHEROWIE

Siedziba główna

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. KS. EDMUNDA ROSZCZYNIALSKIEGO W WEJHEROWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. KS. EDMUNDA ROSZCZYNIALSKIEGO W WEJHEROWIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Stargard

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. KS. EDMUNDA ROSZCZYNIALSKIEGO W WEJHEROWIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel zawodowych przedmiotów logistyczno-spedycyjnych

    • Wejherowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 949 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel zawodowych przedmiotów logistyczno-spedycyjnych w zawodzie technik logistyk/ technik spedytor. Wymiar etatu 18 godz./ tydzień. Wynagrodzenie zgodne z tabelą MEN.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: logistyka i spedycja

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wejherowie