Czy to Twoja firma?

Instytut Mowy praca

Oświęcim
Instytut Mowy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Instytut Mowy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Instytut Mowy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Instytut Mowy

Siedziba główna w Oświęcimiu

Instytut Mowy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Instytut Mowy - oferty archiwalne

  • LOGOPEDA

    Instytut Mowy
    • Oświęcim
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy LOGOPEDY do pracy w centrum terapeutycznym.

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie pełnego procesu diagnostycznego dziecka

      Sporządzanie dokumentacji pracy diagnostycznej i terapeutycznej

      Prowadzenie konsultacji oraz terapii dzieci

      Współtworzenie kompleksowych planów terapii dziecka wraz z zespołem specjalistów

      Wydawanie opinii i zaświadczeń dotyczących stanu funkcjonalnego oraz przebiegu procesu terapii

      Wymagania

      Wykształcenie wyższe kierunkowe (ukończone studia magisterskie w zakresie logopedii, filologii polskiej z logopedią lub studia podyplomowe z logopedii)

      Doświadczenie w terapii dzieci w różnym wieku

      Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z małym Pacjentem i jego opiekunami

      Życzliwość i cierpliwość w pracy z dziećmi

      Wiara w skuteczność podejmowanych działań

      Wspieranie opiekunów w procesie terapii logopedycznej ich dziecka

      Wysoki poziom standardów etycznych w pracy

      Oferujemy

      Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata od 3 000 zł/netto do 7 0000 zł/netto

      Profesjonalnie wyposażony gabinet

      Pracę w różnorodnym, zaangażowanym i wspierającym się zespole

      Realną wymianę doświadczeń ze specjalistami

      Rozwój osobisty i zawodowy w postaci szkoleń

      Jesteśmy otwarci na różne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, etat, b2b).

  • Terapeuta Integracji Sensorycznej

    • Oświęcim
    • Poszukujemy Terapeuty SI do pracy w Centrum Terapeutycznym

      Wymagania

      Wykształcenie wyższe kierunkowe

      Min. roczne doświadczenie w terapii dzieci w różnym wieku

      Wspieranie opiekunów w procesie terapii ich dziecka

      Oferujemy

      Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata ( od 3000 zł/netto do 7000 zł/netto)

      Rozwój osobisty i zawodowy

Pracodawcy w Oświęcimiu