Czy to Twoja firma?

Rem International SC praca

Szczecin

W sercu zachodniopomorskiego Szczecina, gdzie woda spotyka się z technologią, znajduje się nasza firma – Rem-Elektro International S.C. Jesteśmy dumni, że od lat jesteśmy częścią dynamicznie rozwijającej się branży budowy, wyposażenia i remontu statków. Nasza historia jest opowieścią o pasji do morza i techniki, która przekłada się na wysoki poziom wiedzy i kompetencji naszego zespołu.

W Rem-Elektro International S.C. skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań, które są synonimem innowacji i jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizację projektów, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów. Rozumiemy, że każdy statek jest wyjątkowy, a nasze podejście do każdego projektu jest równie indywidualne i dopasowane do specyficznych potrzeb.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to możemy zapewnić, że każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Nasza praca to nie tylko konstrukcje i mechanizmy, to przede wszystkim bezpieczeństwo i funkcjonalność, które stawiamy na pierwszym miejscu.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, którą budujemy dzięki zaufaniu naszych klientów i ciężkiej pracy całego zespołu. Wierzymy, że nasza przyszłość jest tak samo obiecująca jak nasza przeszłość, a nasze doświadczenie pozwoli nam na dalszy rozwój i utrzymanie pozycji lidera w branży.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Razem możemy tworzyć wielkie rzeczy – statki, które nie tylko pływają, ale również inspirują i przynoszą duma zarówno nam, jak i naszym klientom.

Rem International SC najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Rem International SC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rem International SC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Rem International SC

Siedziba główna w Szczecinie

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Rem International SC
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk
  3. Tuchów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Rem International SC - oferty archiwalne

  • Monter Kadłubów Okrętowych w Norwegii

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Rem Pol Resources Norway AS poszukuje pilnie Montera Kadlubów Okrętowych

      Zakres obowiązków

      Praca na stoczni przy składaniu sekcji

      Wymagania

      Doświadczenie co najmniej 3 - letnie

      Oferujemy

      -atrakcyjne wynagrodzenie

      - dieta

      - darmowe zakwaterowanie

      - norweska umowa o pracę

      - praca w systemie rotacyjnym

      - opieka polskiego managera

Pracodawcy w Szczecinie